Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by Mladjan »

barda wrote:
bluealek wrote:
barda wrote:Toliko priče, a slike nigde...

Jedna slika vredi više od 1000 reči :idea:
Biće Barda, biće... Intenzivno radim na tome, ali sam malo zaostao s poslom. Postaviću ih sutra.
Mislio sam na slike medveđe kože... :roll:
...prizor je bio poprilicno hajde da kazem neprijatan ( koza, kese za djubre, iznutrice...) tako da u trenutku kada smo biciklama naleteli na njega na zalost nikome od nas izgleda nije palo na pamet da to slika. Fotografija bi bila dokaz, ali kao neko kome je ubijanje zivotinja totalno neprihvatljivo trudio sam se da sto manje gledam u tom pravcu :? . Tadkodje sam ubedjen da je u pitanju bila medvedja koza (iako znam da ima i divljih svinja)...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by bluealek »

Evo foto albuma sa našeg vikend tumaranja Kučajem:

http://www.freebiking.org/galerije/main ... emId=12277

Prijatno!
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by sssasa »

...kazu verovatno i nedelja lepo vreme! Kad neko pomene lepo vreme u jesen mene spoppadne nezajazljiva zelja za voznjom da ne propustim to malo dok moze jer je do proleca daleeeeko. Dali je neko razmisljao o tome,dali postoji neka ideja,dali postoji interesovanje? Neka jednodnevna turica bi lepo legla za kraj sezone jer vec od naredne nedelje krece sve ono sto nama ne prija (kisa vetar hladno vreme)...Severni kuchaj mi je ostao ove godine neizvezwen tacnije Miroc. Eto to je probni balon samo da se misli o tome. E sad vi spakujete to u novu temu i "turite je u najavu" pa da se ako je moguce dogovorimo ako ima jos zainteresovanih.

pozdrav
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by barda »

bluealek wrote:Evo foto albuma sa našeg vikend tumaranja Kučajem:

http://www.freebiking.org/galerije/main ... emId=12277

Prijatno!
E Milanče, sada ti je Žile preoteo ulogu manekena :lol:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by barda »

Sale, super ti je i ova Zdravča - http://www.freebiking.org/galerije/main ... &g2_page=1

Ima baš odličnih fotografija :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozno jesenja Kučajska pustolovina

Post by bluealek »

Barda, da znaš da jeste Zdravča fenomenalna :) Punu lepotu Homoljskih planina bojim se da sam tek ove godine otkrio. Svaki put kada tamo odem nekako mi je puna duša. Vukan, Trest, Vranj, Zdravča, Ceremošnja, Ravništarka (i ostale znane i neznane pećine), bezbrojne doline rečica u grebenu koji se pruža skoro 100 km u pravcu zapad istok... Za one koji imaju strpljenja da zaviruju Homolje zaista može da pruži neke blažene trenutke uživanja u prirodi.
Post Reply