Manastiri Gornjak i Zaova (124km)

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Manastiri Gornjak i Zaova (124km)

Post by Mladjan »

Ovaj prelepi jesenji dan (doduse neuobicajeno lep za ovo doba godine) iskoristio sam da posetim manastir Gornjak i na povratku manastir Zaovu. Voznja po asfaltu ( i vrlo malo off road-a) protekla bez ikakvih problema ako se prenebregne klasicna sacekusa kod kamenoloma nadomak Gornjaka od strane "domacih" kerova. Cak sam hteo i da ih slikam u akciji ali sam se zbog dimenzija i okrutnosti progonitelja ipak predomislio 8) . Na povratku su naravno mogli da skupljaju samo prasinu. Malo fotografija sa ovog putovanja :

http://picasaweb.google.com/mladjan007/ ... 14_11_2010#
Last edited by Mladjan on 15 Nov 2010, 08:54, edited 1 time in total.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Manastiri Gornjak i Zaova (124km)

Post by bluealek »

Bravo Mlađane! Taj Čvarinac deluje kao sjajno mesto za kampovanje, i mi smo tuda prošli pešice prošle subote kad smo vodili grupu na Ježevac.

Ovaj savršeni vikend mi je na žalost propao jer me je grip zakovao za krevet, a imao sam svakojakih istraživačkih ideja...
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Manastiri Gornjak i Zaova (124km)

Post by Mladjan »

bluealek wrote:
Ovaj savršeni vikend mi je na žalost propao jer me je grip zakovao za krevet, a imao sam svakojakih istraživačkih ideja...
...steta. Jeste vreme lepo ali izgleda da u isto vreme pogoduje i raznoraznim bolestima :? ...
Post Reply