Fruška Gora-krug za zagrevanje

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Fruška Gora-krug za zagrevanje

Post by Polar »

Osmoro nas,se okupilo u Novom Sadu,da napravimo krug po Fruškoj Gori,da vidimo koliko smo "zardjali" tokom zime.
Mislio sam da će to biti repriza od nekih predhodnih vožnji,kad tamo,Barda opet vadi Jokera i vodi nas po prelopoj stazi i još lepšem,do sada najstrmijem,spustu.
Nešto od toga je zabeleženo na slikama.
https://photos.google.com/album/AF1QipN ... t85n?hl=sr
Last edited by Polar on 08 Nov 2015, 18:29, edited 1 time in total.
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora-krug za zagrevanje

Post by Nole »

Прилагођавање стражњица је успешно обављено. Барда је осмислио одлично загревање (читај прегревање) за почетак сезоне. Жао ми је што нисам боље снимио спуст са Венца али морао сам да пазим стварно је стрмо.

Моји утисци су овде:
https://plus.google.com/u/0/photos/1167 ... 2410719777
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Fruška Gora-krug za zagrevanje

Post by Joka »

Bilo je suuuuperrr !!! Dobre staze, lepo vreme, odlična ekipa.
Vidimo se uskoro.
J
p.s. smanjite broj fotki na kojima sedimo i jedemo, ili pijemo. Ode nam bajkerska reputacija :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora-krug za zagrevanje

Post by barda »

Nismo otkrili sve tajne Fruške gore, imamo još toga da otkrivamo, a nešto ostaje i tajna za premijeru kod mene na vikendici (imam još kojeg sjajnog džokera) :)

Bila je super ekipa, možda malo zahevnija trasa za samo otvaranje (40km i 1000m uspona), ali ipak smo iskusni i ostaje nam snage posle zime i godina bavljenja ovim sportom, pogotovo što je bilo potrebno razmrdati i listove (koje takođe intenzivno koristimo na turama - za guranje) 8)

Slike u pokretu je teško zabeležiti, za to je potrebna kamera velikog brata Kuše, a fotografije su rezervisane za sedenje, pijenje, lenčarenje :lol:

Imam i ja koju fotografiju, možda baš nema za neku atraktivnu priču, ali ako nešto smislim okačiću i ja ove dokumentarne...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora-krug za zagrevanje

Post by barda »

Proleće je doba godine kada se sve budi, pa i biciklisti koji ga željno očekuju! Mišići su im još uvek slabi, ali volja jaka, zadnjica još uvek mekana od udobnih fotelja, ali vuče je put, put ka istraživanju i uživanju... Ova godina bi trebala da ima jake vožnje i ture, pa i prolećno za(pre)grevanje je bilo jako, ali već smo iskusni i 1000m savladamo dok si rekao keks :) Dok još jednom kažeš keks, pregledaćeš i ove fotografije...

https://picasaweb.google.com/1044071916 ... 40km1000mu

Uživajte! :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Post Reply