Novi Sad - Titel - Novi Sad, 10-11.03.07 [paznja, slike!]

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Post Reply
markowe
Freebiker
Posts: 52
Joined: 19 Apr 2006, 14:23
Contact:

Novi Sad - Titel - Novi Sad, 10-11.03.07 [paznja, slike!]

Post by markowe »

Poveo sam par mladjanih biciklista da okuse malo duzu voznju, a ujedno da nastavim da koristim relativno blagotvorno vreme (doduse, bilo je hladno ko led juce ali hajde) da odrzim kondiciju pred sezonu. Do Titela stvarno nema nekog velikog uzbudjenja, ali fina je turica od 50km u svakom pravcu, a pogotovo je fina ako vas tamo ceka kotlic :).

Malo sam vise pisao o celom putovanju na svom blogu (na engleskom), ali evo par glavnih momenata (nadam se da malo veće slike ne smetaju):

Image
Stari put za Kac, preko Rafinerije. Ups, zakucasmo se u autoput, ko je to tu stavio?
Pogodite ko je budala u šorcu. Inače moji saputnici voze Backotopolska cuda tehnike, i nista im ne fali.

Image
Imamo rešenje i za autoput, samo se nadam da organi reda ne čitaju ovaj forum, inače je Dare nagrabusio.

Image
Toma zauzima svoju uobičajenu pozu koju zauzima na svakih 100 metara, ovaj put na spomeniku vazduhoplovcima iza Šajkaša.

Image
"Pridružuje" nam se ovaj vremešni baja na još vremešnijem bajsu.

Image
Pogled sa Titelskog brega, do kojeg smo se ipak dokopali. A kotlić.. e, to nećete videti..!
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

a kako ste obisli/preskocili pletenu zicanu ogradu na autoputu ? :sneaky: :D
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

Našli su deo koji su lokalci već relocirali na obor :)
markowe
Freebiker
Posts: 52
Joined: 19 Apr 2006, 14:23
Contact:

Post by markowe »

IRalic wrote:a kako ste obisli/preskocili pletenu zicanu ogradu na autoputu ? :sneaky: :D
Ha! Ne, i mi smo pomislili da je zagradjeno zicom, kad ono, medjutim, samo su stubovi tu. Ali pretpostavljam da je samo pitanje vremena kada ce dovrsiti posao - cisto sumnjam da ce ostaviti prolaz za nas..! Na moju veliku zalost, jer je to bio puno prijatniji put do Kaca nego ono okolo "autoputem"...
Post Reply