A-Bike :) :) :)

Ponovili ste se i zelite svima da se pohvalite? Učinite to ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

A-Bike :) :) :)

Post by LongDistance »

Ja inace nisam tip koji voli da (se) "duva" ali posto nigde nisam nasao neki nas srpski forum gde ljudi pisu o ovom chudu 'ajd' k'o velim da ja nacnem temu ovde :)

Pre vise od pola godine uzeo sam ovaj A-Bike za stodzu evra. Naravno posto nisam bio previse ni upucen u celu ovu pricu nisam ni znao da je ovaj moj bike u stvari fake :) Tek sto sam ga doneo kuci provalio sam da je bike u stvari ostecen na 2 mesta i prijavio liku od koga sam kupio, i covek je stvarno ispao fer i vratio mi 50e (koliko kostaju ta dva nova dela)

Image
Image

E sad mene zanima da li jos neko ima ovo i kakva su vasa iskustva. Ja licno nisam ovo vozio duze od nekih 20m u mojoj ulici uvece kad nikog nema. Mislim da kada bih vozio u toku dana da bi se svi pitali da li sam normalan :) :) :)

Inace moja ideja je bila da posto gotivim backpacking da neki put ponesem ovo u torbi (koja se dobije uz bike) i tako kada odem u neku drugu zemlju da se tamo malo vozikam da ne bih mnogo pesacio. Ironija zivota je sto od kako sam ovo kupio nikako da odem na neki backpacking :(
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: A-Bike :) :) :)

Post by pedja »

Nešto mi se čini da nema neke velike razlike da li ideš peške ili na ovome :)
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: A-Bike :) :) :)

Post by LongDistance »

hehehe zeznuto je sto je prednji tocak mali i cim malo mrdnes levo-desno veoma naglo skrece. Tek pri nekoj "vecoj brzini" uspevam da odrzim pravac. Mada mogu da ti kazem da ima dobar sistem prenosa sa 2 lanca u kucistu tako da mozda moze da se koristi kao pomoc pri hodanju. Malo pesacis a malo "vozis" :) :) :)
Post Reply