Gary Fisher -sram x9

Ponovili ste se i zelite svima da se pohvalite? Učinite to ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
VUXI_89

Gary Fisher -sram x9

Post by VUXI_89 »

Nazalost nemam slike,ali potrudicu se da ih okacim.Bajs je polovan ,ocuvan ko nov, kostao 500E.Naravno da sam odma rekao polovan jer u srbiji je to isplatljivije i bolje vrh polovno nego nesto prosecno novo.Znaci devetofazni je bajs i grip sift su rucice menjaca sto najvise na svetu volim.Valja reci da je Gary i izmislio mountin bike i uopste taj sistem menjanja brzine.Sta reci ram je full tezak 9-9,5 kg.Ne cuje se kad se menjaju brzine a prednji amortizer manitou radi sve st treba.Mislim nisam ja neki full off road biker tako da za moje voznje radi posao.Ima i da se podesi mekoca/tvrdoca tako da ne gubim snagu da nekim vecim uzbrdicama zbog njega.Ima gume michelin koje u MTB i nisu nesto i kad se jos malo potrose stavicu najverovatnije hacinson jer je ipak bolji.Mislim posle polara matrix ovaj bajs mi je kao da sam iz juga presao u ferari.I sto mi je jako bitno na ovom bajsu zbog njegove velicine sedim konacno pravilno.Znaci ne krivim ledja nema opterecenja na neke delove tela zbog geometrije rama i sl.Evo poredjenja radi od sticne do lule sipka na polaru je bila 54 cm a na ovom je 64 cm.Navikavao sam se dva dana ali sam mi je kad sednem na polara kao da sam seo na one decije ponije u igraonicama.Mislim meni je vrh.
User avatar
Caligvla
Posts: 35
Joined: 14 May 2009, 12:14
Location: ZRENJANIN
Contact:

Re: Gary Fisher -sram x9

Post by Caligvla »

Koji (model) Gary Fisher? Zvuci da je napucan do jaja. Super cena, obzirom da samo vile kostaju 500+ e.
When I see an adult on a bicycle, I do not despair for the future of the human race.  ~ H.G. Wells
Post Reply