Gde napraviti vanredni izlet?

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Za učešće na kom vanrednom izletu tokom letnje sezone 2009. ste zainteresovani?

Pešter - Jadovnik
10
67%
Dukat - Besna Kobila - Vlasina
3
20%
Kukavica
2
13%
 
Total votes: 15

User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by KUSHA »

Sale stvarno treba ovu temu da premestiš u najave jer i ja svaki dan sam na sajtu i nisam pogledao ovde dok mi Rajko nije rekao.Prebaci u najave.Ja sam za Pešter ali i za Vlasinu.Ne javljaju se neki za koje mislim da bi išli npr.Miroslav i Milan.Datum mi za sad odgovara.Neznam jedino oko prevoza gde bi se priključio vama.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by bluealek »

Prebaciću u najave onog trenutka kada budem imao šta da najavim. Kako sada stvari stoje, nisam imao izbora, morao sam ipak Auto Bildu da obećam vikend 4-5. jula za neko dešavanje koje se realizuje zajedno sa Fox-om, tako da bukvalno nemam nijedan vikend u julu i avgustu više slobodan, ostali su samo radni dani. Šta da radim kad sam se upleo u previše poslova koji podrazumevaju rad u prirodi i vrlo često vikend angažman, tako da mi više ne ostaje vremena za ono što najviše volim da činim sopstvenog gušta radi, a to je vožnja bicikla po prirodi.
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by bachaman »

Kao shto i Kusha vec reche, ni ja nisam video ovu temu.
Medjutim, posto nam je Sale nazalost prebukiran, ajde da se mi koji smo vikendima slobodni organizujemo za neku turicu.
Ko se prijavljuje da bude Sale 2 ? :D
Znamo da je nezamenjiv, ali neko ko iole poznaje teren i vlada GPS trekovima.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by bluealek »

Možda bismo mogli to da organizujemo vikenda 11-12. jula, pod uslovom da pustim Gocu da sama vodi izlet u kanjon Peka? Za sada je ovo samo glasno razmišljanje, treba da vidim šta je smisleno. Treba negde da ubacim i snimanje materijala za Offroad avanturu, a možda bih mogao to sve da spojim u jednu priču (naročito ako nađem ljude koji mogu da produže boravak i nakon vikenda). Malo mi je frka da rezervišem minibus zbog mogućeg malog odziva ljudi, ali neću znati dok ne ponudim :) .
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by Joka »

Evo i mene sa glasom za Pester i pogotovo Uvac i Sopotnicu.
Prelepi krajevi.
Samo da kazem, da ja nisam slobodan 4-5jula, ali da mi sledeci (11-12 jul) vikend odgovara.

Pozdrav svim saborcima.
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by rajko55 »

Ajde Aco ili ti Kusha nesto oko Kraljeva neki vrh dok cekamo Saleta dogovorite se posto taj kraj znate kao svoj dzep :D (a mozda i bolje :lol: ) ide lepse vreme pa je vreme za shatore moze i kobaja uz vatricu na nekoj planini.pozz
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by alazovic »

'Oćeš na Petrovdanski sabor na Željin? To je oko polovine jula, čas će vreme da dođe. Kuša se oštri da spava na vrhu Željina! Meni se baš ne ostaje 2 dana gore, ali sve može da se izorganizuje...

To ti je otprilike ovo, što sam poslao u Atlas:
http://www.freebiking.org/Atlas/JZ/Trek ... liste.html

Evo i slika iz 2005. godine:
http://alazovic.fotopic.net/c621927.html
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by rajko55 »

Moram znati datume Aco jer od 17 -21 Jula sam sa planinarima Kanjon Mrtvice - Komovi tako da vec 15 Jula moram biti u Pozarevcu,neznam kako vam odgovara da se to izveze tokom nedelje,pogotovo imam zelju da izadjem(iznesem) bajs na Rtanj.pozdrav
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by KUSHA »

Upravo sam se čuo sa Acom i u pripremi je dvodnevna tura 11 i 12 jul.Goč-Studena planina-Željin.Dolazak kolima na Goč do šumareve kuće odakle se kreće put Kavgalije pa grebenom preko Prevoja Stojanac na Velikue livade i dalje novoprbijenim putem ka Bukoviku do podnožja Željina.Senzacionalno noćenje na vrhu Željina sa posmatranjem prelepog zalaska i u jutarnjim časovima izlaska sunca.Spavanje na samoj "bradavici",i to višoj.Poznavaocima Željina je poznato da ih ima dve.Ne propustite jedinstven doživljaj.Kao kad bi spavali na vrhu Rtnja.U isčekivanju konačne najave pozdrav!
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by alazovic »

Auh, pa nećemo da se preklapamo sa SašomV i Pešterom koji je tada planiran :(
Ipak je bolje da to organizujemo nedelju dana kasnije... Valjda ćemo da se usaglasimo nekako :oops:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Gde napraviti vanredni izlet?

Post by KUSHA »

Aco ja sam mislio da si se ti čuo sa Saletom.Taman posla Pešter je super.Ako se ostvari sve što je u planu biće mi jun popunjen.Čekam pešter posle Djavolje varoši,a posle Želja. :D
Post Reply