Put Golubac-Turija-Kučevo

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Post Reply
ninoslav
Posts: 5
Joined: 03 Sep 2009, 07:49

Put Golubac-Turija-Kučevo

Post by ninoslav »

Interesuje me kakav je put od Golubca do Turije i dalje za Kučevo, tj. da li je asfalt dobar za normalan auto ili je bolje ne ići tuda. U planu je neki izlet do Golubca pa bi se vratili do Ceremošnje.. Deluje mi znatno kraće..
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Put Golubac-Turija-Kučevo

Post by bluealek »

Taj put je dosta popravljan i širen prethodnih godina i trenutno je, čini mi se, sasvim prihvatljiv. Bilo je neko klizište koliko se sećam bliže Rakovoj Bari koje je sanirano, pa ako je i mestimično malo neravan kolovoz u principu uz malo opreza prolazi se bez problema. U svakom slučaju, nije u pitanju off-road 8)

Doduše, raspon "prihvatljivosti za obična kola" je vrlo varijabilna kategorija, koja od vozača do vozača može da se razlikuje drastično. Viđao sam u životu da su ljudi proturali neka niska kola do nekih mesta gde ni ja ne bih umeo da ih doteram :shock: . No ovo svakako nije jedno od tih...
ninoslav
Posts: 5
Joined: 03 Sep 2009, 07:49

Re: Put Golubac-Turija-Kučevo

Post by ninoslav »

E čitam jutros na sajtu AMSS


''Na regionalnom putu R-256, deonica Turija-Golubac, kod manastira Tumane je aktivirano klizište i oštećene su obe kolovozne trake u dužini od 200 metara, a saobraćaj je u potpunom prekidu''


Mora se tri puta proveriti..možda do nedelje otklone problem...
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Put Golubac-Turija-Kučevo

Post by shebez »

bluealek wrote:Viđao sam u životu da su ljudi proturali neka niska kola do nekih mesta...
Kao na primer ovi što su vozili porše po Željinu :wink:
Image
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
Post Reply