Trek Jack 3 - Srednji pogon i tockovi

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

Post Reply
Assassin91
Posts: 1
Joined: 20 May 2013, 01:43

Trek Jack 3 - Srednji pogon i tockovi

Post by Assassin91 »

Pozdrav svima, vec duze vreme posmatram i citam vase postove i nikako da se prijavim a oduvek mi je bila zelja da otputujem negde sa Vama i da vozim svoj MTB po malo zahtevnijim stazama na nasim planinama, ali prvo bih zeleo da predstavim svoj mtb i ako mozete da mi malo pomognete oko njega kako bih mogao da pocnem sa voznjom, od delova za Trek-a mi fale tockovi sa nablama i gumama (kasetu, lanac, menjac, diskove) imam, i potreban mi je servis srednjeg pogona, kada sam kupio ram polovan naravno, dobio sam ga sa zatezacem lanca koji je nekako nabudzen tu, pogon se inace malo teze vrti, jako je dobro zategnut, nema lufta i sl ali vidim da bi me dodatno umarao dok bi vozio i po ravnom, potrebno je da otvorim patronu srednjeg pogona i vidim sta tu moze da se uradi, pogon je Bontrager. Mozete li mi pomoci gde to mogu da odnesem da se otvori i servisira? Nije mi bitna cena vec kvalitet majstora. I ako moze, da me posavetujete pri kupovini tockova, voleo bih da uzmem neke dirt koji su malo siri a da su 26'' i da mogu da izdrze neke sitne jump-ove. Hvala svima.
Post Reply