Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by Polar »

Barda,
nebi da propustim priliku da upoznam Frusku Goru,pa se i ja prijavljujem za dolazak.Takodje je to dobra prilika da se iz prve ruke cuju iskustva iz Albanije i Spanije.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by barda »

Čuo sam se sa Rajkom i on dolazi sigurno u subotu tako da je za uveče zakazana žurka dočeka našeg Freebikera :!:

Okupljanje u petak, a što se smeštaja tiče ima stanje je ovakvo:

1. Bachaman
2. Polar
3. Emil
4. Barda
5. Joka?
6. Shebez?
7.
8.
9.
10. Rajko (subota)
11. Milanče (subota)?

Ima još mesta tako da mogu da prespavaju i novosađani npr. Anadela, Dejan, Zlatko.... a ko nema GPS, lako je doći do vikendice. Posle Sremski Karlovaca, penjete se na Banstol i na raskrsnici produžite pravo prema Inđiji. Posle 2 km na 148km (mala tabla) skrenite desno (piše Brdež) i prvo sretanje levo i dalje ćete već videti bicikliste u dvorištu (posle 200m)

Što se vožnje u subotu tiče, videćemo kakvo će biti vreme, kada Rajko planira da stigne, da li će neko ostati u vikendici, pa ćemo je po potrebi modifikovati, tako da svako ko planira da dođe u subotu na mesto sastanka (skretanje za Brankov grob) prvo se raspita na 063/532-413 kod mene za vreme polaska.
Za vožnju u nedelju sve po planu (naravno zavisi od vremena, ali kiša neće puno uticati na trasu - čvrsta i dobra podloga)

I još jedna napomena da ponesete nešto protiv komaraca i nešto za baciti na roštilj :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by bluealek »

Barda, Goca je otkazala Malinik, tako da može da se desi da se i ja pojavim u nekom momentu. Ono što je nezgodno u celoj priči jeste što su me juče i danas iznenadno slali na promociju Dustera na Mokru Goru, tako da mi se potpuno istumbao plan završavanja tekstova za PC, koje u ovim okolnostima nemam kad da radim nego tokom vikenda :( (a sve mora da bude gotovo do ponedeljka). U svakom slučaju, voleo bih da se pridružim makar na jedan dan, a kad će to tačno moći da bude pre svega zavisi od moje efikasnosti u toku sutrašnjeg dana.
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by sel_emil »

Pozdrav,
ja cu zbog posla moci da vam se pridruzim samo u nedelju ujutru :?
Zvacu te Barda na mob...
Emil
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by barda »

Ok ljudi, ja krećen na vikendicu, a ti Sale kada budeš mogao dođi, makar u subotu predveče, na sruženje i nedeljnji krug, ili ako sve stigneš možeš i u subotu ujutru da nam se pridružiš.

Emil i Zlatko dolaze na Osovlje u nedelju.

Vidimo se! Pozdrav!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
anadela
Freebiker
Posts: 42
Joined: 06 Jun 2009, 17:53

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by anadela »

I meni je ova subota radna tako da se gledamo u nedelju
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by bachaman »

Pa ljudi, gde su te slike ? :)
Zeleo bih da pohvalim domacina Bardu i josh jednom se zahvalim na gostoprimstvu i prelepom druzenju.
Takodje, imali smo tu chast da se prvi pozdravimo sa Rajkom i chujemo najsvezije utiske sa putovanja po Evropi.
I popijemo pivo, naravno :) :) :)
Vreme nas je super posluzilo, tako da smo se opushteno provozali, bez previshe prolivenog znoja :)
Usput smo chak pronashli i jedan "geocashe".
Da nije bilo Anadele, mozda bi se i chisti vratili kucama, ali se ona svojski potrudila da to ne bude tako i provela nas kroz fino blato,
koje je doshlo kao shlag na tortu, ovoj savrshenoj voznjici od 30ak i kusur km 8)

Nadam se da su Anadela, Barda, Polar, Emil, Joka, Zlatko i ja dovoljno napojili sve
frushkogorske komarce i da ce siroti preziveti do naseg sledeceg vidjenja :)

ps..konachno sam nauchio da koristim GPS :lol:
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by barda »

Hteo bih prvo da se zahvalim svima koji su učestvovali :D (mada sam očekivao malo veći odziv :oops: )

U subotu smo samo Polar i ja obrnuli krug od oko 30 km, malo skraćena varijanta zbog mogućnosti kiše, ali još važnije, zbog toga što smo očekivali Rajka na povratku kući!
Evo malo slika tog dočeka (http://picasaweb.google.com/Igor.Bardic/RajkoDolazi#) koji nam je popravio raspoloženje i ulepšao veče :wink:

U nedelju na se skupilo sedmoro i baš smo uživali u vožnji, priči, druženju, šali - pravi freebiking doživljaj, sa ljudima koji su pozitivni, puni energije, ideja, života - nešto što mi baš prija i nemože se opisati, ali puni baterije i traži još!

Slike, priča i utisci se slažu i jedva čekaju da se objave a mogućnost ponavljanja događaja se razmatra :D (za one koji nisu bili, ili koji bi ponovili 8) )

Velika je Fruška Gora...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by barda »

Obećano - ispunjeno!

Događaj se ponavlja :wink:

http://freebiking.org/2011/01/vikend-na-fruskoj-gori
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Nihonjin
Posts: 8
Joined: 26 Jan 2011, 00:03

Re: Fruška Gora, dva dana - 19-20 jun?

Post by Nihonjin »

eh! Ja nikada nisam bio na FG [zapravo jednom, na nekoj svadbi]
a tako bih voleo. voleo bih da se provozam i do NS. :D ali nikada nisam vozio duge staze, niti sam nesto mnogo vozio kratke, tako da ako sad kad otopli ne krenem sa ozbiljnijom voznjom i svojim treninzima, od FG nema nista. :]
Izvinjavam se sto sam ovako off topic, ali prosto je divno citati u sta se vi ljudi ste upustate.
Ja bih vam bio levo smetalo :] :o
zelim vam uspehe. i nadam se da ce me ova volja drzati do proleca... pa da nam se nekad ukrste putevi. :D a sad odoh u ono ko je ko, da se ukratko predstavim :]
Post Reply