Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by x3m_optimus »

E ovako, da se i ja oglasim po pitanju svega... Rekao sam na pocetku otvaranja ove najave da cu 90% ici i do ponedeljka popodne sam bio ubedjen da cu ici. Medjutim, dobio sam najavu dva carinjenja robe ove nedelje. Jedno nam je bilo u utorak, jedno ce biti sutra. A s'obzirom da nam je par ljudi na odmoru, nije imalo sanse da uzmem sl. dan. PLus. pitanje je dali bi bio u stanju da radim i u ponedeljak... :roll:

A drugi i jos veci razlog sto ne bih mogao da idem i da sam dobio sl. dan je taj sto sam imao nezgodu prekjuce na Brankovom mostu. Samo srecnim slucajem nije doslo do vece nesrece.

Evo ukratko sta je bilo:

Pri prolazenju nekog para, devojka se pomeri ulevo u momentu dok sam prolazio i zakacim je volanom, potom izgubim kontrolu i bukvalo preletim preko onog malog betonskog zidica sto razdvaja pesake od puta i padnem na ledja sa druge strane na put direktno ispred autobusa koji je srecom uspeo da zakoci na 10ak metara od mene...

Dok sam se pribrao i podigao oni su krenuli da beze dole mostom prema Uscu, ali sam ja zvao neke momke koji su svaki dan u skejt parku i blokirali su im prolaz njih 20ak... I tako, svasta je nesto posle bilo 8)

Ja sam prilicno olupan i nisam u stanju bar koji dan da vozim prema tome, zelim vam lep put i provod i lepo vreme da vas prati... :D
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by shebez »

x3m_optimus wrote: ...dok sam prolazio i zakacim je volanom,... ali sam ja zvao neke momke koji su svaki dan u skejt parku i blokirali su im prolaz njih 20ak... I tako, svasta je nesto posle bilo...
Udaris devojku na pesackoj stazi Brankovog mosta i jos im posle pravis neprilike :shock:
To nije fer... :roll:
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by lesandro »

Dragi prijatelji, htedoh da vas pozdravim i pozelim suncano vreme i dobar provod u Makedonija.
Ja vam se ovog puta ne mogu pridruziti jer svakog dana iscekujem uvecanje porodice za jednu malu devojcicu.
Ne mogu reci da da mi je zao sto ne idem, ali bih voleo biti na dva mesta u isto vreme!
Kako stvari stoje, vidimo se krajem septembra....
User avatar
Buca
Freebiker
Posts: 68
Joined: 03 Oct 2009, 12:30
Location: Vršac

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Buca »

Evo ja polako zavrsavam pakovanje,bicikl je spreman,
sad jos ja da se sredim,pa polako da krenem oko 1.Vidimo se. ;)
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Blaza »

Pomagajte!!, ostah bez prevoza, ako mogu negde da se udenem, bilo bi super inace cu da steleportujem na Jakupicu :D
hitno neka mi neko javi

na 0637024038
pozz
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Milan »

Vidi kod Saleta. On je planirao da Kusa ide sa njim a ne znajuci da ce on sa nama, tako da verujem da je to mesto slobodno.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by bluealek »

Društvo, ja sam se tek sad dokopao kompjutera posle izlaska iz ofisa danas posle podne. Oko Blažinog prevoza je problem rešen, idemo Polar, Milan, Blaža i ja mojim autom. Mnogi od vas možda više neće ni stići pred put ovo da pročitaju, ali ako vidite poruku, utefterišite i broj

063 278029

To mi je službeni telefon i kad god sam u romingu (tipa sada u Makedoniji ili od 18. do 25. jula u Rumuniji) koristiću isključivo njega, barem od onog trenutka kada se nađem s druge strane granice.

Mi krećemo iz Beograda sutra u 6 i prvo duže zaustavljanje imaćemo na Lukoil pumpi u Vranju, dokle se nadam da će mi postojeći rezervoar plina dobaciti. U koje će to tačno vreme biti ne znam, ali svakako nemam nameru da nešto jurcam tako natovaren - 100-110 km/h, pa kad stignemo. Predlažem da se barem deo ekipe tamo sakupi, a oni koji budu brži ili sporiji mogu da se skupe i u Dračevu na skretanju ka Solunskoj Glavi. Predlažem da kada uđete u Makedoniju zvrcnete Filipa na telefon +389 71 431 824 da vam on da precizne instrukcije gde u Dračevu da parkirate kola, ako ih nećete terati gore do doma.

Moj plan je da najkasnije oko 14 h budemo spremni za početak pedaliranja uzbrdo. Videćemo koliko je taj plan realističan, u zavisnosti od brzine kretanja i gužve na granici. U svakom slučaju, čak i oni od vas koji ne spadaju u kilavce poput moje malenkosti neka ponesu baterijske lampe, za svaki slučaj - jeste samo 35 km, ali oko 1200 m uspona na tih 35 km nije zezanje.

Sretan nam put i vidimo se! 8)
User avatar
Buca
Freebiker
Posts: 68
Joined: 03 Oct 2009, 12:30
Location: Vršac

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Buca »

Ja stigao na Lukoil-ovu pumpu Mihajlovac,cekam Bardu da me pokupi.Ako procita ovo neko od Beogradske ekipe pozvani su da svrate na pice ;)
Locked