Biciklom do CG

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Momir
Freebiker
Posts: 29
Joined: 02 Feb 2005, 20:09
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklom do CG

Post by Momir »

Serijski wrote:Beograd - Herceg Novi - sa studentskim indeksom je oko 2200 dinara.
Inače Momire, ako budem bio u mogućnosti možda se priključim jedan deo puta, makar da te iz Kraljeva ispratim :mrgreen:
Propustio sam upisni rok :)

Može, inače je lepše u društvu, makar malo. Nego, kada si već iz Kraljeva, daj neki waypoint, gde se može lepo smestiti šator, prvu noć mislim da tu negde prespavam, pa da ne lunjam mnogo!
User avatar
milke
Freebiker
Posts: 139
Joined: 27 May 2006, 13:02
Location: Kraljevo

Re: Biciklom do CG

Post by milke »

Hmm, šator možeš smestiti gde god želiš, pitanje je da li bi hteo da izbegneš buku, nezvane goste i tome slično :)
Ja sam često kampovao pored Žičke reke, a to nije mnogo daleko od centra grada (nekih 8km). Povoljna stvar je što od manastira Žiče možeš preko Mataruške banje da se uključiš na magistralu u Konarevu, pa ti je to skoro usput (gubiš samo 2,5km od manastira do mesta za kamping van sela).
A Žička reka je mala planinska rečica sa finim bukovima na kojima se preko dana skupljaju kupači, te ti kad dođeš tu možeš i da se okupaš, opereš suđe i tome sl. :)
There are 10 types of people in this world. Those who understand binary and those who don't.
User avatar
Momir
Freebiker
Posts: 29
Joined: 02 Feb 2005, 20:09
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklom do CG

Post by Momir »

Serijski wrote: A Žička reka je mala planinska rečica sa finim bukovima na kojima se preko dana skupljaju kupači, te ti kad dođeš tu možeš i da se okupaš, opereš suđe i tome sl. :)
E, to je duh! To je ono što mi treba! Možda ostanem i više dana tu :)
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Biciklom do CG

Post by alazovic »

A kad već dođeš do Žičke reke, ne gine ti uspon na Stolove! A odatle, poželećeš da se prebasiš do Željina ili Čemerna, Kopaonika, Golije...
Pre Žičke reke - odeš do manastira Žiče, a sa njom dođe i Studenica sa isposnicama, pa Gradac, Pavlice...
Osta ti u Srbijici, ne vide mora :lol:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Momir
Freebiker
Posts: 29
Joined: 02 Feb 2005, 20:09
Location: Beograd
Contact:

Re: Biciklom do CG

Post by Momir »

alazovic wrote:A kad već dođeš do Žičke reke, ne gine ti uspon na Stolove! A odatle, poželećeš da se prebasiš do Željina ili Čemerna, Kopaonika, Golije...
Pre Žičke reke - odeš do manastira Žiče, a sa njom dođe i Studenica sa isposnicama, pa Gradac, Pavlice...
Osta ti u Srbijici, ne vide mora :lol:
'El ima negde onaj smajli kada balaviš od pomisli na uživanciju? :lol:
Post Reply