Preliminarno - Fruška Gora extreme & relax vikend

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Preliminarno - Fruška Gora extreme & relax vikend

Post by bluealek »

Barda, ono što si nacrtao uz Todorovu reku baš i nije za bajs. Tj. moglo bi biti donekle, ali posle toga bajs na leđa :? Bolje je popeti se uz Brezu, dostaviću ti trek. Što se prečice od Šuplje stene tiče, ona ide direktno uzbrdo prema krugu rudnika i spaja se na ono što si nacrtao. S tim što opet nisam siguran koliko bi se to moglo pedalati (mi ćemo džipovima tu da se spustimo prvog dana). Ona varijanta sa prolaskom kroz Krepoljin je zanimljiva, ali mislim da pravite nepotrebno mnogo kilometara - ima precica koja vas spušta na Krepoljinsku reku malo pre nego što se put uz Komnensku reku odvoji uzbrdo.

Napraviću sve te trekove, samo da nađem malo vremena (trenutno sam u ludnici na poslu).
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Preliminarno - Fruška Gora extreme & relax vikend

Post by barda »

To sam sve crtao sa Garmin kartom, ipak čovek treba da poznaje teren (ili bar da ima dugogodišnje iskustvo u čitanju istih - ti verovatno vojne karte vidiš kao sa 3D naočarima :lol: )

Za Šuplju stenu sam video na GE da ima put, možda bolje da se i mi tu spustimo, pa napravimo kontra krug od ovoga što sam nacrtao...

Za Krepoljin, jedino je to bio neki put u Garminu, sada vidim da u topo kartama ima svega...

Nije ništa hitno, ima još vremena... iscrtaćemo neke lepe krugove :)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Post Reply