kupujem patike br.50

Mali oglasi. Masovna, očigledna i drska komercijala biće brisana.

Moderator: Moderatori

Post Reply
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

kupujem patike br.50

Post by zotja »

Kupujem nove plitke ili poluduboke patike broj 50 (34 cm).Marka,boja i materijal od kog su napravljene ne bitni.
Last edited by zotja on 27 Jan 2011, 20:50, edited 1 time in total.
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: kupujem patike br.50

Post by zotja »

Moze i neki kontakt ako imate,adresu,broj telefona,radnju u kojoj ste snimili patike vecih brojeva.

Unapred hvala na pomoci.
Last edited by zotja on 27 Jan 2011, 20:53, edited 1 time in total.
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: kupujem patike br.50

Post by zotja »

Ako nekog "nogatog" zanima,Patike Adidas ne znam model,prodavacica kaze da su kosarkaske,meni na oko u fazonu poludubokih,br 50 i 1/3.Kada bi bile kozne,kako me ona uverava da jesu,bile bi extra jeftine za cenu od 4700 dindzi.Boja crna sa belim straftama.Generalan utisak:"tuga bozija" :) .

Nisam ih probao jer sam bio u zurbi ali eto mozda ih ovih dana kupim koliko god izgledale klumpave.

Centar Zemuna,prva prodavnica posle McDonaldsa i taxi stanice.
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: kupujem patike br.50

Post by zotja »

Zavrsio sa kupovinom patika,mada ne bih je ja ni proglasavao zavrsenom jer patika nikad dosta pogotovo velikih brojeva.

Dobio sam kontakt coveka koji radi sa patikama velikih brojeva na malo po izuzetno povoljnim cenama.Ukoliko ima jos lj
udi koji se eto pate kao ja,mogu da me cimnu mailom i ostavicu vam br.moba ovog coveka.Beograd,okolina Vidikovca.

Hvala svima na ponudama i pomoci.Pozz
tomar
Posts: 1
Joined: 04 May 2011, 12:02

Re: kupujem patike br.50

Post by tomar »

Patnju delim sa patikama vel 49.5 ili USA 15 :( Nike jos i nadjem ponekad u Djak-u u Kolarcevoj ili preko puta Arene ili Sport impulsu u Delta sitiju. Molim te za broj tel. coveka koji nabavlja velike brojeve :D
Post Reply