Jedno pitanje???

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Jedno pitanje???

Post by alazovic »

:lol:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
dzindzin16
Posts: 36
Joined: 24 May 2013, 16:45
Location: Cicevac

Re: Jedno pitanje???

Post by dzindzin16 »

prosle jeseni me spreci posao a i neka kucna ulaganja da obidjem nesto sto mi dusa zeli ,ali sada sam se bas namunjio kako kazu mlade generacije .. po svim informacijama sa sajta i foruma zakljucio sam sledece(ako gresim najlepse vas molim da me ispravite):do arbanaskog kladenca i vrtiboga se najlakse i najbrze stize od velike lukanje pa gore(to mi je vec receno ovde),od toplog dola do krvavih bara ide put pored piljskih vodopada i moze biti problematican,a do ponora se najlakse stize kada se od dojkinca krene par kilometara prema arbinju pa onda gore desno na prevoj iznad sirokih luka.. ??? .. verujem da je izbor pravi ..... hvala(terensko vozilo je u pitanju)

takodje bih pitao,koliko moze biti nezgodno pri usponu na midzor,ako vremenski uslovi nisu bas najsuncaniji,tj. da je moguca i neka kisurina,oluja? ...
Post Reply