Ciscenje foruma

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

1. Pijan sam - dakle ovja post je za prisanje sto postop.
2. Znas kako... nisam ja oduvke ovdavede pa da ne znam kaook funkniconise radnja planet bike-a i kakko sse oni bace nabavkom.
Kod njih je unazad par godina primetno kasnjenje svake sezone, Uvvvek aksne ddve u svaakoj seozoni... Na kraju sve imaju sto di tireba ali ne mozes da se oslinosis na to.. ja sam tako isto zivisio za nekki daeo ali - platio sam ga dupli skuplje jer am ga uvozio - a ne kupio preko planeta -a l bio mi je hitan,... vrlo hitan.. dakara pare nisu bile pretenano vazne...
Kako plaenet funksionise - dobro sam upoznas t ssa itime i ako zivim daleko d njega... nisam ja toliko dugod aleko... samo 6 meseci.. pre toga sam redovno tu kupovao sta mi treba....
Nisam ni azpamtio ceo psot tako da nemo fu da ofogvorim na sve... vidimo se sledcih dana....
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Kao pijan si u 7,8 ujutru. U jako tesko preko psota to isfolirati. Sad ja obrnem par slova,nesto isto stavim i kao drogiran sam. Opet se foliras.Pa decko nevalja to.Nije zrdravo.Ajde da ti pomognemo da se izlecis.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

oved je 10 saei uvecce... laju nic,
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Eto koliko je japan retardiran pokazuje da je kod njih razlika 9 sati.Sta se foliraju sto nije isto kod njih pola sest.Zuti
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

PSG_bg wrote:.Mozemo da pricamo o biciklizmu koliko ocete,ja to volim i znam donekle. Trece nemojte vise lupati gluposti oko ovog jadnoig Urosa kao pokusaj ubistva i sl.
Ovo si lepo rekao, OVDE se prica/pise o svemu sto je u vezi biciklizma. Jadni Uros, da li je, ili nije pokusao da ubije policajca/sluzbeno lice, odlucice nadlezne institucije.
Urosa ovde mozes da pominjes samo ako vozi bicikl, pa da ga spominjemo kao naseg kolegu. Ako je samo navijac, onda je ovakva tema za navijacke forume. Mada kada razmislim, mozda je i postao biciklista, u zatvoru vozi sa sibicama medju prstima... :D
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

Ma kakvi katroni, treba ga obesiti za donji deo uklonjenog prostakluka,za primer!
Idi brate na tu tvoju utakmicu pa se tamo kurci medju svojim istomisljenicima,a nas ostvavi na miru,jer smo sve,samo ne tvoji istomisljenici.
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
VladaS
Freebiker
Posts: 117
Joined: 26 Sep 2008, 21:32
Location: Beograd
Contact:

Post by VladaS »

Hmm... ovaj GSP_bg bas nije pod libelu :roll:
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Iralic imas problem ? Ajde na ferku. Sutra na NBG negde,ali oddji trotinetom.
@Vlada
Nemoj PSG da ti slomi glavu.Pa da te GSP-om voze na groblje.

Alek legendo banuj Ralica zbog bezobrazluka. A ti i ja idemo u neki klub ovo ono povatamo neke kurvice i malo alkohola i cool.Sutra svi na derbi.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ljudi jel ziv Alek?
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ah da.... vikend je... mozda je otisao negde na voznju...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

PSG_bg wrote:Iralic imas problem ? Ajde na ferku. Sutra na NBG negde,ali oddji trotinetom.
Mama ti trotinet retardu bolesni!
Ja problem nemam. TI ga imas,i to u glavi.
A od ferke nista,mnogo nas je ovde koji bi hteli da ti nesto objasne,
tako da se najvise isplati da se svi nadjemo pa da te lepo istamburamo,
da ne gubimo vreme,ni sebi ni tebi,radeci to pojedinacno.

Ja vise ne zelim da ucestvujem na ovom forumu,u bilo kakvim diskusijama,
niti cu ista postovati,dok se maligni clan ne ukloni sa istog.
Nemam nameru da citam njegove gluposti,uvrede i otvorene provokacije upucene drugim clanovima,niti da ih preskacem na svakom koraku,kako bih dosao do nekog posta koji ima veze sa temom.
To je cisto gubljenje vremena,a ja ga na bacanje nemam.
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

Mali je stvarno zaslužio crveni karton i doživotni ban... Sale mu je dao drugu šansu i izgleda da to baš i nije bila dobra ideja... koliko sam ga razumeo ima neki team building ovog vikenda.. tako da ćemo morati da čekamo dok ne dođe. Ceo fazon je što je on sad našao drugi forum pa kao ovde mu se može da se iživljava... tamo je baš fin..jedini problem je što većina nas posećuje i onaj drugi forum :lol:
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Ja sam uvek fin, ja sam ovkav zbog Iralic-a,aleka,dejva i jos par likova.Seti se Iralicu seti se seti kako si me napljuvao cim sam dosao kad sam postovao onaj post oko cega je sve krenulo.
E da ovo za kevu cu posebno da te izotvaram.
Trece,na tom forumu sam fin jer su i ostali fini,i ja sam prirodno takav.A da svako ima dve strane pokazuje i Iralic ovim postom.Covek za koga je ceo svet mislio da ne ume da psuje, poludeo je.To pripisujem kao uspeh.
A da ceme banovati znam,ionako nista drugo ne umete.Vas 5 non stop medjusobno prica. Alek se upusti u filozofiju koja ima 3 strane izraza a la sokrat,Dekart,Ivo andric i sl.
Dejv iz japana komentarise kad sta stize na police beogradksih radnji
Iralic prica o svojoj struci koja je trotinet tj. rekumbent a to vozi jedva 10 ljudi u srbiji.

Jebes forum...a kao treba svi da razmenjuju iskustva,da se zezaju i pricaju.Ja doso iz skroz dobre namere,da upoznam nove bajkere i sl. kad oni odma krenuli da me smaraju.Secam se tacno to je bio moj 3 ili 4 post.Strasno.Uobrazeni teoreticari.Naravno onda da sam ovakav prema vama.
A na drugom forumu mozete da upoznate pravog mene.Tamo bar su ljudi opusteni,prihvataju svakog lepo,ima i zezanja znaci smajli koji se smeje se ubacuje u poruke ali ovde su svi operisani.A vidim ja ko posecuje A KO NE a znam i zasto.Zbog sujete aleka i njegove mrznje prema jonetu i drugim bicikistima.
Overvuar....



Iralic sa tobom jos nisam zavrsio :twisted:
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ima jedna latinska, moja omiljena:

"Si fueris Romae, Romano vivito more. Si fueris alibi, vivito sicut ibi."

Za one koji su zaboravili latinski, ili ga nisu ucili -

Ako zivis u Rimu - ponasaj se kao Rimljani. Ako zivis negde drugde - ponasaj se kao oni tamo.

A ako ti je bas stalo do tamburanja sa nekim - evo ti moja adresa pa dodji - ovo samo istampaj i daj taksisti na aerodromu. A Ralica ne diraj.

183−8534
東京外国語大学国際交流会館1−718
東京都府中市朝日町3丁目11番地の1
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Ima jedna latinska, moja omiljena:

"Si fueris Romae, Romano vivito more. Si fueris alibi, vivito sicut ibi."

Za one koji su zaboravili latinski, ili ga nisu ucili -

Ako zivis u Rimu - ponasaj se kao Rimljani. Ako zivis negde drugde - ponasaj se kao oni tamo.

A ako ti je bas stalo do tamburanja sa nekim - evo ti moja adresa pa dodji - ovo samo istampaj i daj taksisti na aerodromu. A Ralica ne diraj.

183−8534
東京外国語大学国際交流会館1−718
東京都府中市朝日町3丁目11番地の1
Izvini sto sam ti dirao decka.
Drugo ovim postom si poakazao totalnu isfoliranost kao nesto latinski i sl. sranja.Alo bre pa ko jos na plaeti prica latinski.Sto bi ucio izumrli jezik.
Jadan ti....toliki kompleksi nize vrensti c c cc to se leci. :D
Post Reply