Mikulj u decembru

Kraći i duži izveštaji i putopisi sa vaših putovanja po divljini, bilo planinarskih, bajkerskih ili nekako drugačije koncipiranih

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: Mikulj u decembru

Post by Dejv »

@rajko55
Zapravo - imas one fine rancheve koji mogu da drze skije - jednu sa jedne strane drugu sa druge. Npr McKinley ima takav ranac.
Takodje - pancerice su zgodne za sneg i moze lepo da se hoda u njima - cak i potrci.

Ovo sve govorim iz iskustva. Naravno - bitno je da su pancerice dobre, udobne itd... Pravilo ide - koliko para toliko muzike. Ja moje pancerice nisam morao da otkopcavam i otpustam uopste da bih hodao - a opet - cvrsto su mi drzale nogu. (moguce je da sam se navikao na hod u pancericama obzirom da sam godinama bio udaljen od staze i do nje isao pesice... a nisam voleo da idem otkopcanih pancerica - tako da mozda sam naucio da hodam u njima...)
Takodje - zgodne su za uzbrdo da se ide u njima - samo zabadas ih postepenu uzbrdo i nemas problema...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Mikulj u decembru

Post by rajko55 »

Dejv nisi me razumeo najmanje je bitno kolko kostaju nego sto bih voleo da vidim Igora da skine skije i nastavi peske to bi bila FOTKA ,jer ni sam sigurno neveruje da bi ih skinuo i stavio na ledja i nastavio pesaka pozdrav od Rajka.
Post Reply