Sa vukom ili bez...

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Sa Vukom ili bez vuka?

Jedno rame vuk drugo logo freebiking
10
42%
Jedno rame vuk drugo grb Srbije
3
13%
Jedno rame logo freebiking drugo grb Srbije
7
29%
Oba ramena vuk
0
No votes
Oba ramena logo freebiking
3
13%
Oba ramena grb Srbije
1
4%
 
Total votes: 24

User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Sa vukom ili bez...

Post by shebez »

Demokratski.
Nek glasaju samo zainteresovani za kupovinu dresa.
Hvala :)
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by IRalic »

Vidim da je glasanje tajno ;)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Sa vukom ili bez...

Post by LongDistance »

Da li moze nekako da se aktivira glasanje za vise od jedne opcije? Posto da budem iskren meni je skroz nebitno koja ce od ovih 6 ponudjenih opcija da se radi. Eto ako bih morao da biram nekako bih isao u pravcu da ramena budu razlicita, a sta ce na ramenima da bude potpuno mi je sada svejedno...

Glasao sam za vuka, ali stvarno mi je potpuno svejedno
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Sa vukom ili bez...

Post by Grujic »

Aj da se i ja javim posto je prethodna tema zakljucana:) . Jedno pitanje, jel se stampa dres sa najvise glasova ili svako dobija varijantu za koju je glasao? Inace glasao sam za grb Srbije na oba ramena, ovaj vuk me podseca malo na onu jedinicu policije sto je rasformirana pre par godina.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by alazovic »

Grujo, reče ti o vuku ono što i meni jako smeta i zbog čega prevashodno ne bih da ga vidim na ramenu.
A drugo - filozofija mog bicikliranja više priliči lanetu a ne vuku koji napada slabe i nemoćne...

Na kraju, ne vidim nikakav problem da svako dobije rukav po želji, ako uopšte bude rukava i dresova.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by bluealek »

Da ne bi bilo mistifikacije i pripisivanja pogrešne simbolike vuku (treba li da odbacimo svaki simbol koji je neka budala odlučila da zloupotrebi?), pročitajte sadržaj stranice http://serbianoutdoor.com/ pa sami prosudite koliko vam se to što tamo piše čini blisko, odnosno kompatibilno sa Freebiking filozofijom.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by alazovic »

Sale, našao sam ga - odličan Gocin tekst o vuku!
Ali, sudskim rečnikom, ovo može da se kaže da je reč branioca optuženog. A reč tužioca?

Svaka životinja na kugli zemaljskoj zaslužuje ovako pozitivan tekst o njoj. Svaki stvor na ovoj planeti je, samim tim što opstaje milionima godina, reprezentativni predstavnik nečega pozitivnog i lepog.
Ali na svakome od nas pojedinačno ostaje je da li ćemo to da prihvatimo ili ne...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Sa vukom ili bez...

Post by LongDistance »

bluealek wrote:...treba li da odbacimo svaki simbol koji je neka budala odlučila da zloupotrebi?...
Ajd malo da odem u krajnost, ali kako policajcu koji te uhapsi zbog nacionalistickog simbola da obasnis da u stvari:
[...The swastika literally means "to be good"...] ili [...so the translation can be interpreted as "being with higher self"...]

Znam da je sada takva situacija da fotka vuka u kombinaciji sa rec Srbija moze automatski da se podvede pod JSO, ali opet da li to znaci da nikada vise u ovoj zemlji vuk nece smeti da se koristi kao simbol?!

Ok, hajde da odbacimo i vuka i Srbiju ako su te dve stvari problem. Valjda Ralic rece da ubacimo serbianoutdoor.com ili Klub aktivnih uzivalaca prirode... ili kao i barda sto rece stazeibogaze.info... To je meni isto skroz ok, ali opet nekima ce da smeta "reklama".

Ajd da odbacimo reklame i da lupimo samo Freebiking na 6 mesta... onda opet ide kuknjava zasto ima toliko Freebiking natpisa :)

By the way, sto se tice ovog bicikliste sa prethodnog dresa... jel ima neko neku vidljiviju fotku, posto sa ove male fotkice bas ne moze lepo da se vidi
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by Gruja »

Nekako mi se čini da je rasprava oko rukava besmislena.
I meni se neke kombinacije više, a neke mnogo manje sviđaju, ali nisam imao nameru da izvoljevam i
ne vidim zašto bi i ostali toliko dizali galamu oko toga.
Jedino što sam pomenuo je da bi među onim trnjem na licu trebalo više istaći Freebiking natpis.
Ja sam zahvalan što je čovek ponudio da za džabe odradi pripremu i da se cima oko svega a ja samo da kažem
količinu i brojeve koje bi uzeo. Jednostavno želim da imam Freebiking dres, u sitnice ne zalazim.
Ako vam rukavi toliko smetaju, zašto ne bi uzeli dresove bez rukava. Iako ih ne preferiram previše, i takav bi
uzeo radije nego da zakeram.
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Sa vukom ili bez...

Post by Grujic »

bluealek wrote:Da ne bi bilo mistifikacije i pripisivanja pogrešne simbolike vuku (treba li da odbacimo svaki simbol koji je neka budala odlučila da zloupotrebi?), pročitajte sadržaj stranice http://serbianoutdoor.com/ pa sami prosudite koliko vam se to što tamo piše čini blisko, odnosno kompatibilno sa Freebiking filozofijom.
Ma znam ja sve to Sale, ali to mi nekako bila prva pomisao. Da je stavljen ceo vuk verovatno ne bi ni primetio. Sto se mene tice moze da se stavi i logo KAUP-a, svidja mi se ta Gocina ideja i cela prica oko toga. Nadam se da cu sledece godine navatati vremena da odem bar u jednu setnju sa njima. Takodje i logo Staza i bogaza moze da se stavi ili internet adrese. Dres kao dres je skroz ok i svidja mi se dizajn sa trnjem i biciklistom kako za promenu ovaj put vozi bajk :) .
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by pedja »

Mene intresuje koja je tehnika štampe kad može da se radi kastomizacija za svaki komad i koliko je kastomizacija moguća?
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by barda »

Evo, ko hoće vuka može i ovde da poruči :mrgreen:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Sa vukom ili bez...

Post by LongDistance »

Do kada traje glasanje?
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Sa vukom ili bez...

Post by alazovic »

indefinitely...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Sa vukom ili bez...

Post by LongDistance »

Dakle dres...?? :roll:
Post Reply