Misljenje o ovom biciklu

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Simgauzz
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2013, 14:23
Location: Zrenjanin

Misljenje o ovom biciklu

Post by Simgauzz »

Pozdrav ljudi, nov sam na forumu.. razmisljam o kupovini ovog bicikla http://www.venerabike.com/proizvodi/bic ... t/1280006/ pa ako mozete da mi kazete da li vredi za te pare? (32.205,40 RSD) Inace treba mi za asfaltnu i pomalo off road voznju kao sto su stari ne asfaltirani putevi (zemljani) i mozda neki putevi pokriveni liscem.. Pa da li su delovi koje poseduje dobri za taj cenovni rang? Nadam se da nije problem sto sam pitanje postavio ovde, stvarno nisam znao gde da ga stavim.. Hvala unapred.
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: Misljenje o ovom biciklu

Post by baboja »

Ovo je kalaja sama sminka za 300 evra mozes da uzmes polovan bajk u dosta dobrom stanju sa puno boljom opremom,ovaj sto si nasao ne zna se sta je veci krs na njemu dali kocnice ili mjenjaci ili prevazidjena sedmofazna kaseta....Moje misljenje bolje polovan i malo stariji bajk iz viseg cjenovnog razreda nego nov nize klase...vjeruj svi proizvodi novijeg datuma su znatno losijeg kvaliteta i trajnosti imam bajk star 15 godina na kojem se ne mijenja nista godinama osim guma i sica a na novom koji je placen gotovo duplo vise nego sto ti planiras da izdvojis vec sam mijenjao pedale, prednje i zadnje lagere dotezao srednju glavu pogona uskoro i gripove treba da mijenjam ,disk zadnji se odsrafio... :? nisam sa njim presao ni 2000 km smece... :x a nije puno bolje ni sa mnogo skupljim bajkovima od 1000e pa dalje
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Misljenje o ovom biciklu

Post by IRalic »

Pa za te pare ...

Prvo i osnovno pitanej zelis li nov bajk iz radnje, ili kraden polovnjak.

Mada u poslednjih par godina su cene kradenih digli na takav nivo da su identicne legalnim polovnim bajkovima,
s tim sto ih ovde niko ne prodaje (osim ako ne prodaje svoj bajk kao prvo vlasnik)
jer onda nemaju gde da se ugrade. Ja sad iz pricipa ne bih skupio takav, jer necu da kradenu robu placam koliko i legalnu.

Ako si za nov, onda ovaj za te pare nije toliko ni los, , osim sto je pozadi racna sa 7 brzina,
tojest nije kasetna, sto znaci da je zadnja glava "klimava" moze doci do krivljenja osovine
pogotovo ako se vozi van puta.
Imas isti taj model samo u Acera 3x8 varijanti. Sad jedino sto je skuplji nekih 6 hiljada ili kolko vec
Ali ako ugrabis kakav popust...

Pozz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Simgauzz
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2013, 14:23
Location: Zrenjanin

Re: Misljenje o ovom biciklu

Post by Simgauzz »

Hvala ljudi :) kupio sam ovaj bajs i zadovoljan sam, fino rade kocnice, brzine isto tako :) samo da pitam, jel amortizeri treba da se podmazuju sa necim jer mi skripe pomalo nekad?
Post Reply