Polar Blizzard ili Polar Mirage

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
searinox
Posts: 1
Joined: 03 Dec 2013, 21:28

Polar Blizzard ili Polar Mirage

Post by searinox »

E ovako, nov sam clan foruma, i da budem iskren, jedini razlog zbog kojeg sam se registrovao na ovom forumu jeste da prikupim sto vise validnih informacija u vezi bicikala, kako bih na kraju kupio neki koji nije "apsolutni kinez", ali koji nece biti pak ni bicikl za Tour de France. Citao sam jedan blog http://www.nemagreske.com/kupovina_bicikla/. Procitao sam ga, i razumeo o cemu je ovaj bloger pisao, ali je problem u tome sto, da bih kupio bicikl koji bi ispunio sve kriterijume koje je on naveo, morao bih da puknem 600-1000 e, a ja tih para nemam, stavise i dalje skupljam novac za bicikl u novcanom opsegu od 200-250e, i koliko sam mogao da shvatim, ova dva vec navedena modela su dobra. Kada kazem dobra, mislim da ce mi zavrsiti posao, a pod tim poslom mislm: voznja bicikla 95% po asfaltu, sto bi se reklo od tacke A do tacke B, koji se nece cesto kvariti, a koji ce biti ugodan za voznju. Rekavsi to, po default-u se podrazumeva da ne planiram da ga vozim off-road, da idem po nekim poljskim putevima, da ga vozim preko sedam brda, dolina, planina, itd. Kupujem nov model, iz razloga sto cu kupovinom novog modela imati garanciju za eventualnu opravku ili remont ili sta god vec, a takodje imam garanciju da ne kupujem kradenu biciklu ( logicno ). E sad jedino ostaje da mi vi, dobri ljudi ovog foruma pripomognete vasim znanjem, koje ja ocigledno ne posedujem u vezi bicikala, i da na kraju kazete koji je bolji model, i da li vredi kupiti bilo koji od ova dva modela. Na pocetku ovog mog pisanija sam rekao da sam se registrovao iz, mogu reci sebicnog razloga, ali se nadam da cu zavoleti svet biciklizma jos vise, i tako nastaviti boravak na ovom forumu. Hvala puno.
Post Reply