Naocare?

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
Simgauzz
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2013, 14:23
Location: Zrenjanin

Naocare?

Post by Simgauzz »

Pozdrav, planiram da kupim neke naocare za rekreativni biciklizam, obzirom da su sad vrucine, sunce, trebale bi mi neke pogodne za takvo vreme :D e sad znam da postoje razne boje stakla, plavo, crveno, zuto, crno, sivo... pa ne znam koje su najbolje za sunce? znam da su zute za oblacno vreme i da su crne za sunce :D ali razmisljao sam mozda plave, kakve bi one bile za suncano vreme? Hvala unapred
voja
Posts: 13
Joined: 23 Feb 2013, 22:25

Re: Naocare?

Post by voja »

Ne znam kako Ti, ali osim sa Suncem, ja se borim i sa "projektilima" u vidu buba, što mi je veći problem od Sunca, tako da, po meni, treba prvo da obratiš pažnju šta i koliko naočare pokrivaju, pa onda gledaj boju.
Pristojne naočare se uglavnom prodaju u kompletu sa izmenjivim "staklima" tako da lako možeš naći šta Ti odgovara, što se tiče boje...
Simgauzz
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2013, 14:23
Location: Zrenjanin

Re: Naocare?

Post by Simgauzz »

E bas to, i ja se plasim "projektila", skoro mi je stradalo oko, borio sam se za vid jos mi samo fali da me buba opali :D nego meni ne treba nista skupo, mislio sam ove na primer http://planetbike.rs/pbshop/Biciklizam/ ... lue/13932/ ali ne znam kako ce se ponasati plavo staklo prema suncu a i ne znam da li postoje tu neke velicine ili kako? jer nemam mogucnost da ih probam pa bi narucio preko kurira samo da se ne zeznem :D
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Naocare?

Post by Nole »

Погледај овде http://www.tinydeal.com/bike-glasses-c- ... _1233.html можда нађеш нешто што ће ти одговарати.
VuuDuu
Posts: 7
Joined: 03 Sep 2014, 13:22

Re: Naocare?

Post by VuuDuu »

ja sam kupio jedne pre par dana za 45eur, ali su u fullu. Mozes i nocu sa njima da vozis.
Slikacu ako te zanima i mogu da ti kazem gde sam kupio.
Post Reply