Sta vozite?

Ponovili ste se i zelite svima da se pohvalite? Učinite to ovde.

Moderator: Moderatori

User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by Gruja »

It is the begining of a beautiful friendship! :D
Miloš Manojlović
Posts: 45
Joined: 14 Feb 2010, 13:37

Re: Sta vozite?

Post by Miloš Manojlović »

Evo moje mašine 8)
Image

Predlog: Mogli bi i ostali bajkeri da postavljaju slike svojih mašina 8)
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by shebez »

Evo slike i moje masine i ako je vecina ovde prisutnih vec zna...
Image
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
nemanjaskv
Posts: 4
Joined: 17 Aug 2010, 21:37
Location: Kraljevo

Re: Sta vozite?

Post by nemanjaskv »

Scout master

Image
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by Nitro No1 »

evo i mog bajsa, samo sto nemam na poslu slike imam kuci, pa cu staviti slike,

Scott Scale 80, samo sto moj ima swalbe gume malo drugacije sa natpisom, bidon i ciklometar tako neke sitnice .. ostalo je isto.

Image
... vetar u ledja !!
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: Sta vozite?

Post by zotja »

Nesto sam ranoranilacki lepo raspolozen :) .U usima Sennhe,rani radovi viva dancea drobe mi mozak,ispijam litar kafe,uvijam Drum,uzivam,a tu nadomak mene u sobi moja zver,Genesis Winner MX.A bas zvuci,a :) ,ono kao na pr.Porsche 911 Carrera,Tascam 112 Mk2,Nokia X10...Oprema?Huu za mene bruka,a i po reakcijama par majstora kad su ga uhvatili u ruke,pa kazu onako svadbarski:De me nadje,obori batouu-zadnji menjac Deore.Vrte,menjaju na lerkani i kazu,e to je taj koji stvarno necem vredi u srednjoj visoj klasi.Kod mene sve Deore,shifteri,prednji i zadnji njacme.Kocnice i discovi tektro,koliko je to meni dobro govori podatak da sam sa svojih 110 leteo preko bikea kao lasta :) .Boli me evo vec 10 dana,znaci valjaju.Boze kako ja njega volim,dodje mi u krevet da ga stavim.A pajz sad ovo zvucno ime sa prezimenom suspenzije,kh,kh...pa kaze,SR Sountur XCT V2.Mislim sav sam u slovima i brojevima ko da ga za raly trke Mitshubishi ili Toyota pravili :) .Samo mi felne nisu onako kitnjasto sarene sa bocnom hromiranom straftom :( .
Eto,misliiim sta reci...da i ram je super,lagan 'ko pero,meni bar.Zimo molim te prodji sa sto manje snega da Gene i ja sto vise uzivamo u voznjama.
Image
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by Nitro No1 »

Lep ti je bajs Zotjo, samo skini ove katadioptere sa tockova izgleda kicerajski bas :) Uzdravlje da teras :)
... vetar u ledja !!
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by IRalic »

Nitro No1 wrote:Lep ti je bajs Zotjo, samo skini ove katadioptere sa tockova izgleda kicerajski bas :) Uzdravlje da teras :)

Mozda kicerski, ali covek bar moze legalno da tera po drumu nocu 8)
Bicikl koji nije opremljen katadiopterima na tockovima, ili bar reflektujucom trakom na gumama,
a krece se javnim saobracajnicama nocu NIJE u skladu sa propisima ( nasim, a pogotovo EU) i kao takav moze biti iskljucen iz zaobracaja,
sa propratnom bedeeelom kaznom od vise hiljada dinara. :wink:


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: Sta vozite?

Post by zotja »

Ma bezi bre Nitro,kojih 300eu doplate + tvoj bajs i da ti dam moj.Malo.
Kicerica?Hm to nisam znao,a vidis na vasim bikeovima ih stvarno ne vidjam.Meni su recimo ok,eto ti generacijskog jaza :) .Ja se cak vodim mislju da vratim nazad katadiopter,na sticnu ispod sadasnjeg svetla na bakterije i postavim 1 napred,na volan.Dzaba nama svih tih svetalaca,njihovih blinkajucih i sarajucih efekata kad nas u tot mraku neki pijanac presece dugim svetlima.Tada samo katadiopteri zavrsavaju posao,to je moj trip,mozda gresim.

Meni stipsi,koji prvo treba u rupu uletim,polomim se ko p..ka i onda tek kupim ozbiljnije svetlo,da panduri uzmu par so...so...soma dindzi,ma bezi bre.
Ja sve sto Igor kaze a sto je uzgred u skladu sa odredbama zobsa i eu standardima postujem :) .Eto tako.
Fala Nitro na cestitci,ce se potrkamo nekad u rostilj,a?Al normalno das mi jedno 2 kruga fore.
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: Sta vozite?

Post by Nitro No1 »

zotja wrote:Fala Nitro na cestitci,ce se potrkamo nekad u rostilj,a?Al normalno das mi jedno 2 kruga fore.
das ti meni, taman da ispitas teren :) velim imas iskustva sa tim, a posle se drzi dobro :twisted:
... vetar u ledja !!
User avatar
sportster 25
Posts: 2
Joined: 27 Apr 2011, 21:52

Re: Sta vozite?

Post by sportster 25 »

Nitro dodjo si i ja da se eksponiram malo s moju lutku :D Sta bih mogao da kazem o svom bajsu,hmm tek sam ga kupio pre 2 nedelje, model je za 2011god, i verovatno sam prvi u Srbiji koji ima tu cast da ga poseduje :roll: Oprema zadnji slx rd-m662shadow, prednji deore fc-m590/34.9mm, shifteri deore, pogon deore, kocnice hidraulicne shimano BR-445 160mm rotors, viljuske suntour ncx-d lo-a, ram alu 6061 double butted, gume schwalbe rapid rob 28-ica, felne Alex XC-44 disc 32h, rogovi ritchey wcs, pedale wellgo c-128, tezina 11.7kg. Bicikl je namenjen vise za grad i tvdju podlogu mada moze i neki blazi teren, ima kramponke gume ali uze. Velicina je xxl jer sam visok 197cm i po specifikaciji je ta velicina rama predvidjena za moju visinu. I za kraj cena , naravno ovo je srednja klasa bicikla i cena u radnji je 99.000din. Dosta sam se hvalio, nadam se da ce me dobro sluziti i da cu preci dobru km sa njim :) pozdrav svima, caosss :)
Image[URL=http://img848.imageshack.us/i/dsc0 ... .jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/url]
Last edited by sportster 25 on 12 May 2011, 00:35, edited 2 times in total.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Sta vozite?

Post by alexapi32 »

MTB sa 28" tockovima? cudno malo dodje.
Evo ga moje cedo, kupljeno prosle godine:
Image
Image
User avatar
sportster 25
Posts: 2
Joined: 27 Apr 2011, 21:52

Re: Sta vozite?

Post by sportster 25 »

Nista cudno, novi mtb scott scale ima 29-ku, (slika dole) !! to su novi standardi mislim da je taj tocak za mtb izbacen ove godine ako ne gresim, i vec ga proizvode skoro svi proizvodjaci, od trek-a , scott-a ecc. Ovaj moj ima 28-ice, jer to nije klasicni mtb, on je negde izmedju drumasa i mtb. Moram da napomenem da je sto se tice voznje veci tocak prednost jer ide mnogo brze i lakse, ali za neki hard treil je 26-ica neprevazidjena jer je mnogo okretnija u zavojima i gipkija u voznji. Sve je stvar izbora i ukusa, ja vec imam mtb Gary Fisher-a(slika dole) sa 26 za tvrdju voznju i uzeo sam ovog scott-a vise za gradske uslove jer je to bicikl za tu namenu.pozdrav ...[URL=http://img710.imageshack.us/i/2179 ... .jpg[/img][URL=http://img90.imageshack.us/i/wahoo ... .jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us[/url]

Uploaded with ImageShack.us[/url]
Last edited by sportster 25 on 30 Apr 2011, 11:09, edited 3 times in total.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Sta vozite?

Post by alexapi32 »

Mislim da je to cistokrvni MTB doduse sa vecim tockovima, ne vidim nista osim toga sto bi moglo da sugestira na nesto nalik drumasu jer ima prednju suspenziju + gume sa kramponima.
User avatar
Hyperion
Posts: 20
Joined: 13 Jan 2012, 01:15
Location: Severozapad Vojvodine

Re: Sta vozite?

Post by Hyperion »

Do sad sam vozio sve i svasta, mada su to bile uglavnom home made bicikli napravljeni od ostataka drugih i od kupljenih delova na pijaci. Jesu ti biciklovi bili uzasni na prvi pogled, ali sam ih obozavao voziti i sa njima sam prosao celu Vojvodinu uzduz i popreko.

Prosle godine se ugasila prodavnica u kojoj sam radio i umesto plata sam dobio da biram robu po zelji i odlucio sam uzeti dva Capriolo Cobra bicikla, jedno za sebe i drugo za devojku kao poklon za rodjendan :D Da, znam da nisu nista specijalno, pa da se prica da je obicno djubre, ali ih ja volim. Prosli smo ozbiljne kilometraze sa njim, pa cak i jedno putovanje do Pule u Hrvatskoj od oko 700km.

Image

Moje misljenje je da nije potrebno dobro biciklo, vec samo dobra volja i sve sta pozelite mozete i postici :wink:
Post Reply