cao

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Post Reply
srdjan9876
Posts: 2
Joined: 02 Nov 2009, 18:39

cao

Post by srdjan9876 »

Pozdrav svima.
Bavi li se neko mozda rekreativnom voznjom mauntinbajkovima? Nista preterano. Nesto tipa - dodje vikend, pre toga se dogovorimo nacelno u kom bi pravcu krenuli, spakujemo neophodne sitnice, sednemo u kola i zaputimo se u blizu ili dalju okolinu Beograda. Kad nadjemo odgovarajuci smestaj, sedamo na bajkove i krecemo u istrazivanje.
Unapred zahvalan.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: cao

Post by alazovic »

Hmmmm..

A da li si pročitao neki od postova u najavama i turoteci?
Imam utisak da se mi baš time i bavimo 8)

Ukratko, na pravom si mestu! Ako ti se negde ide - najavi i organizuj put, po mogućstvu i prevoz za vas i bajkove... Zatim čekaj da ti se neko prijavi.
Nemoj baš da očekuješ da će posle tvog prvog posta ljudi da navale u impozantnim brojevima, ali kada te budu upoznali, a i ti nas - onda će već sve da dođe na svoje mesto.
Malko si zakasnio za ovu godinu, mi smo odradili sve što smo najavili, ali ako bude toplijih vikenada - začas može neko da predloži turu.

Možda je bolje da se prvo sa tvojim sugrađanima sa grupe provozaš malo po BG-u da te neko upozna. Samim tim nisi više virtualni srdjan9876 nego čovek sa imenom i prezimenom.

Ajd, do skorog viđenja.

Aca, KV
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
srdjan9876
Posts: 2
Joined: 02 Nov 2009, 18:39

Re: cao

Post by srdjan9876 »

Hvala.
Prvo sugradjani...;-)
Post Reply