Kupovina /pomoc ili savet/

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
mazi
Posts: 10
Joined: 14 Feb 2011, 12:40
Location: Leskovac

Kupovina /pomoc ili savet/

Post by mazi »

Naredne godine planiram maltene da spavam na bajsu sto bi se reklo, poceo sam sa pripremama ali kako to biva dok bajs ne udje u sobu sve je to samo prazna prica.

Budzet mi je do 40,000 dinara. Uz savete i malo vise "njuskanja" dosao sam do sledeceg bajsa i ozbiljno se razmisljam da ga uzmem ali mozda usput neko iskoci sa boljim savetom.

Bajs je Polar Avalanche (valjda tako ide naziv :) )
http://www.planetbike.rs/ec/slike_proiz ... /27201.jpg

Sto se tice opreme to uzimam naknadno ali odmah uz bajs, biciklisticki dres, rezervne gume po 2 vrste, rukavice, naocare, pumpa, brzinomer itd itd sto ne ulazi u prethodno navedeni budzet.

Planiram duge voznje, 100-200km svakog drugog dana u najgorem slucaju pa mozda pri kraju leta i neka voznja do mora pa me zbog toga najvise interesuju saveti ili iskustva.

Btw vozio sam sa Deltom (PRASTAROM) koja je jedva u voznom stanju prosle godine na Radan planini gde je Gruja bio domacin tako da volje ima, ali vreme je da se to dovede na sledeci nivo i sve ideje i zelje realizuju :)

Hvala na savetima
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Kupovina /pomoc ili savet/

Post by LongDistance »

Burazeru? Pa ti si ziv? Mislio sam da su te neki teroristi oteli i rasekli te i rasprodali tvoje organe budzasto svuda po svetu...
jer nikako nisam mogao da nadjem neki drugi razlog zasto si me kao fufa prosle godine ispalio! Deset dana se dogovarali da vozimo zajedno, i pravili kombinacije gde, sta, kad, kako i onda je dosao dan polaska i jednostavno si odlucio da mi se ne javis!

Taj dan sam te ceo dan cekao da mi se javis, i posto je ceo dan prosao krenuo sam tek sutradan!

I za godinu dana nisi nasao za shodno da mi se javis i izvinis! U stvari, bas me briga za tvoje "Izvini". Jedino sto me je oduvek zanimalo je razlog "Zasto?!".

Nakon sto sam se vratio sa voznje (na koju sam naravno sam otisao) poslao sam ti poruku da mi objasnis sta sam to rekao ili uradio, ili nisam rekao/uradio a trebao sam? I naravno nisi odgovorio...
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Kupovina /pomoc ili savet/

Post by Gruja »

Vala jeste nestao odjednom... ali koliko sam čuo razlozi su opravdani. :)
S druge strane, sumnjam da bi on stigao i do Kruševca (ako je tako planirano) sa onim biciklom koji je imao. Ali da je trebao da se javi, trebao je.
No ajde da kažemo nešto na temu teme. :D
Sto se tiče kupovine bicikla, ako hoćeš nov, tj. ovakav npr., daćeš puno para a biće malo muzike ili bar ne mnogo lepe muzike.
Za taj novac bi mogao da kupiš polovan bajs mnogo bolji od ovoga.
Međutim, kako me mrzi da pišem, ti bi lepo mogao da mi se javiš pa da se nađemo i popričamo, long time no see, pa da ti ja predložim šta i kako za bicikl, da pregledamo oglase i tako to!

P.S. Pozvao bi ja tebe, ali sam ostao bez tvog broja (kao i monogih drugih) kada mi je prethodni telefon dobio iznenadno usporenje u kretanju izazvano iznenadnim susretom sa Zemljom!
Post Reply