PIRIN (Vihren 2914m. Bugarska) 23-27 Jula

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: PIRIN (Vihren 2914m. Bugarska) 23-27 Jula

Post by KUSHA »

Do godine idemo opet I to nadam se duže.To ti dovoljno govori kako je bilo.FB preuzima primat druženja I Google + za slike.Moraš otvoriti FB nalog da bi nastavio bolji kontakt sa Freebikerima.Ako imaš moj broj pošalji mi tvoj.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: PIRIN (Vihren 2914m. Bugarska) 23-27 Jula

Post by Gruja »

Ne želim facebook nalog da be se družio sa freebikerima, ovde sam jer mi se upravo sviđa to što je ovo mesto gde su samo ljudi koji vole freebiking, facebook vašar ne želim u svom životu. Moraće neka mnogo ozbiljna potreba da me natera na to da otvorim nalog tamo.
No, prekinimo tu priču u startu, nije joj mesto ovde.
Drago mi je da ste bili na tu turu, samo sam iznenađen da nije bilo nikakvog pomena ovde, pored svih ostalih tura koje su bile i pre i posle nje.
Velika mi je želja bila da i ja idem, ali za tako nešto možda budem sposoban tek sledeće godine, a možda ne ni tada, to će se videti vremenom.
Sada ću lepo da razgledam slike i da uživam.
Kuša, ako si mislio na tvoj broj telefona, nemam ga, izgleda da je bio u starom, stradalom telefonu, mogu ti poslati moj broj na pp, ako si na to mislio.
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: PIRIN (Vihren 2914m. Bugarska) 23-27 Jula

Post by luuzzzeer »

KUSHA wrote:Do godine idemo opet I to nadam se duže.To ti dovoljno govori kako je bilo.FB preuzima primat druženja I Google + za slike.Moraš otvoriti FB nalog da bi nastavio bolji kontakt sa Freebikerima.Ako imaš moj broj pošalji mi tvoj.
Ako idemo i sledece godine molim te da nekako ubacis ovo u prgram putovanja. Mogao bi biti opcionalno poslednji dan putovanja:
https://www.youtube.com/watch?v=0vjzGxn66Ds
Post Reply