RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by KUSHA »

http://freebiking.org/2014/11/rtanj-iv- ... 1-decembar
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by Modesty »

Prošlog decembra u Turoteci sam napisala:
"... Moj drugi boravak na Rtnju sa fribajkerima.
I opet ću".

Idemo redom, brojaćemo još dugo, dugo :) :wink: .
Vidimo se 21. decembra na Rtnju :)
perasarma
Posts: 18
Joined: 09 Oct 2013, 07:43

Re: RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by perasarma »

Prijavljujem se i ja , a najverovatnije cu i napuniti auto . Javljam se ako ima neko slobodno mesto.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by KUSHA »

Ja planiram da organizujem kombi iz Kraljeva sa 8 sedista.Cena prevoza je 1500 din po osobi.
Zamolio bih sve zainteresovane da me kontaktiraju radi rezervacije.
shazz
Posts: 1
Joined: 06 Dec 2014, 16:38

Re: RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by shazz »

Pozdrav svima! Nov sam ovde na forumu, sajt nešto duže pratim, ali do sada nisam učestvovao u akcijama.

U budućem periodu planiram da budem malo aktivniji, pa će, nadam se, biti prilike da se bolje upoznamo. Prilika je već 21. decembra, kad se, nadam se, vidimo. Imam pitanje vezano za uspon, tačnije za vozilo/a kojima se dolazi na start: kako nije kružna tura, koje su opcije za povratak do vozila sa cilja, neki lokalni autobus, stopom, eventualno peške? Koliko u stvari ima kilometara putem od cilja do starta? Pozdrav!
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: RTANJ IV freebrtanje 21 decembar

Post by KUSHA »

U budućem periodu planiram da budem malo aktivniji, pa će, nadam se, biti prilike da se bolje upoznamo. Prilika je već 21. decembra, kad se, nadam se, vidimo. Imam pitanje vezano za uspon, tačnije za vozilo/a kojima se dolazi na start: kako nije kružna tura, koje su opcije za povratak do vozila sa cilja, neki lokalni autobus, stopom, eventualno peške? Koliko u stvari ima kilometara putem od cilja do starta? Pozdrav!
Od starta do cilja ima desetak km.Pre polaska ce mo odvesti jedna-dvoje kola do cilja a trecim autom se vratiti.Sa tim automobilima ce se na kraju svi vozaci prebaciti do svijih kola.
Ko zeli moze tabanati asvaltom do startne tacke po sumraku.
Post Reply