Stara planina-od Midzora do Senokosa(01.10-05 ili 06.10)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
dzindzin16
Posts: 36
Joined: 24 May 2013, 16:45
Location: Cicevac

Stara planina-od Midzora do Senokosa(01.10-05 ili 06.10)

Post by dzindzin16 »

Pozdrav ljudi.Evo da pitam ako je neko ekspresno zainteresovan(jedna ili dve osobe zbog gabarita i spakovanih stvari pride) za ovakvu jednu turu.Ja cu ici svakako i gorivo,ako neko odluci da podje,ga nece kostati nista(hrana i pice kako ko voli i koliko moze,a prenociste nalazimo opciono od toga gde se nalazimo,sa napomenom da bar mene ne zanima luksuz i na to ne bacam novce).Jedino ako zivi severozapadno od mene(Cicevac),imao bi obavezu da dodje do moje metropole.Isli bi fiat puntom do odredjenih pozicija a kasnije u divljinu koliko smo raspolozeni i koliko nas zanima.Obzirom da javljaju stabilno vreme sa suncem,bilo bi steta da se ne izadje na neki vis ili nesto slicno.Znam da ovaj poziv dolazi kasno i iznenada ali eto.Po danima opciono:1) polazak rano ujutru iz Cicevca da bi stigli da se uzveremo na Midzor do kraja dana i spavanje u pl.domu 2) Topli do i okolina 3)Zavojsko jezero sve do Gostuse i okolina 4)Dojkinci ,Arbinje,Siroke luke sve zavisi sta nas od toga bude zanimalo 5)juzno od svega ovog do sada,kako se i dokle dogovorimo.Jeste da ovo deluje sve nekako strpano i brzinski ali tako je kako je i mislim da moze da bude ok.Ovo kad kazem OKOLINA,stvarno za podrucje gde bi se islo deluje kao previse sirok pojam,ali opet kazem,nas ce dogovor biti dokle cemo ici i dokle nam se ide.Ko voli ovako nesto,nek izvoli pa se mozda i druzimo.

tel:063 680 876 Vladimir
Post Reply