Kuda vozite

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
Whiskeytown
Posts: 26
Joined: 17 Jul 2005, 23:52
Location: bgd

Kuda vozite

Post by Whiskeytown »

By the way kuda obicno vozite kad sednete na bajk, ja sam sa nbgd pa imam dosta opcija, obicno se shibnem do Otruznickog mosta i vozim po ulicama svuda, a zanima me kuda ostala ekipa sa foruma vozi.

Pozzz
User avatar
NevenB
Freebiker
Posts: 74
Joined: 13 Apr 2005, 11:46
Location: Avala
Contact:

Post by NevenB »

Kad imam sat-dva na raspolaganju - Avala, jer mi je udaljena 15 min voznje do podnozja :)...

Kada imam ceo dan, a opet nemam uslove da odem negde dalje, onda odem na Kosmaj, dopada mi se kosmaj, ne znam zbog cega, ima mi neki smek, mogao bi se vozikati gore po vrhu non stop, odem do onog vidikovca sto gleda ka Avali, ponesem knjigu, citam, uzivam, spavam :)... I odlicno mi je kao trening (90km sa dosta uspona)...

A kad se ima vishe dana pa se okupi ekipa sa liste, e onda se ide negde gde divlje ruze rastu. ;)
User avatar
PETZA
Posts: 51
Joined: 25 May 2005, 15:53
Location: BEOGRAD

Svuda

Post by PETZA »

Zemun-Ada,Zemun-Ostruznicki most,Zemun-Avala :wink:

Dosta dobro ako nisi isao je po topciderskom parku i deo oko Hajducke cesme mozes i camcem od bloka 45 :)
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

voznje

Post by misaxtr »

Kratke voznje - Kosutnjak
Duze voznje - Avala i okolis
Duuuge voznje - Tresnja i dalje
Voznje na 1 dan - Fruska gora
Voznje na vise dana - Kopaonik i ostale stencuge po Srbiji

Naravno, sve ovo vezano je za xc country voznju, znaci asvalt samo gde bas mora!!!
Image

MTB-VRH brate!!!
Whiskeytown
Posts: 26
Joined: 17 Jul 2005, 23:52
Location: bgd

Post by Whiskeytown »

Thankxs svima, da da i ja asfalt bas ne volim, mislim pravi filing je po zemlji kroz neku sumicu po mogucstvu, sa nizbrdicama i uzbrdicama. Meni se cini da dosta ljudi koji se kunu u road bajking nikad nije ni probalo cari mountain bajkinga pa ni neznaju sta propustaju.
Post Reply