Lazarev kanjon - predavanje (21.10. u 20 h)

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Lazarev kanjon - predavanje (21.10. u 20 h)

Post by bluealek »

Ko ima vremena neka svrati u sredu 21. otkobra u 20 h u PSD Železničar (sala opštine Novi Beograd), na Gocino predavanje o Lazarevom kanjonu. Goca je ovo predavanje tako fenomenalno osmislila, tako dobar odabir fotografija napravila, da sam siguran da se nećete pokajati što ste došli!

Image

U pozivu na predavanje Goca kaže:

Posle 12 godina istraživanja, snimanja, pisanja i vođenja planinara, u sredu 21. Oktobra sa početkom u 20 h, u sali SO Novi beograd, prirediću multimedijalnu prezentaciju zaštićenog područja Lazarev kanjon, Malinik i okolina.
Dođite, bez obzira da li ste tu bili ili ne, jer sadržaj projekcije obuhvata sve o čemu nisam uspela da govorim tokom vođenja, ili pisanja (večito ograničen prostor). Možda iz ma kog razloga tu ne planirate da kročite, ali ste ljubitelj prirode i volite da je upoznajete na druge načine. Ili ste iz struke koja se bavi istraživanjem prirodnih vrednosti...
Za sve vas, biće ovo prilika da vidite i saznate mnogo o jednom raskošnom predelu, koji mi je naročito drag i kome sam se mnogo posvećivala.
Meni će svakako biti drago da vas još jednom tu povedem, i na ovakav način. Ulaz je slobodan. Dobro mi došli !

Srdačno,
Vaša Gordana :-)
Post Reply