POMOC HITNO!!!

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
Masha
Posts: 2
Joined: 01 Dec 2009, 17:18

POMOC HITNO!!!

Post by Masha »

Da li neko slucajno zna da li u Boru postoji neki hotel ili hostel ili bilo sta slicno gde se moze prenociti? :(

Hvala
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: POMOC HITNO!!!

Post by bluealek »

Bor je veliki grad i sasvim je sigurno da ima, jedino što nemam neki konkretan podatak, pošto mi nikada nije palo na pamet da odsedem u gradu gde ti polovinu vremena trebaju gas maske i gde je prava senzacija kad neko umre od starosti umesto od kancera. Obično se odsedalo u planinama u okolini Bora, kao što je planinarski dom na Borskom Stolu, selo Zlot i tamošnji privatni smeštaj, Brestovačka banja, Borsko jezero (dok je radio hotel, a i sad mislim da postoji neki novi privatni objekat).

Najbolje je da se javi neki boranin da da neku upotrebljivu informaciju za smeštaj u samom Boru, a ako se ne javi, zvrcni mog drugara Dejana Uroševića iz Bora na 063 458041. Bajker, planinar, speleolog i 4x4 entuzijasta, čovek je u upravi PD Crni Vrh i sigurno će moći da ti da neku korisnu informaciju. Pozovi se na Saleta Veljkovića.
Masha
Posts: 2
Joined: 01 Dec 2009, 17:18

Re: POMOC HITNO!!!

Post by Masha »

bluealek wrote:Bor je veliki grad i sasvim je sigurno da ima, jedino što nemam neki konkretan podatak, pošto mi nikada nije palo na pamet da odsedem u gradu gde ti polovinu vremena trebaju gas maske i gde je prava senzacija kad neko umre od starosti umesto od kancera. Obično se odsedalo u planinama u okolini Bora, kao što je planinarski dom na Borskom Stolu, selo Zlot i tamošnji privatni smeštaj, Brestovačka banja, Borsko jezero (dok je radio hotel, a i sad mislim da postoji neki novi privatni objekat).

Najbolje je da se javi neki boranin da da neku upotrebljivu informaciju za smeštaj u samom Boru, a ako se ne javi, zvrcni mog drugara Dejana Uroševića iz Bora na 063 458041. Bajker, planinar, speleolog i 4x4 entuzijasta, čovek je u upravi PD Crni Vrh i sigurno će moći da ti da neku korisnu informaciju. Pozovi se na Saleta Veljkovića.

Jao hvala ti puno za info! :D :wink:
Post Reply