kupovina do 300eura

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
markidjani
Posts: 5
Joined: 18 Aug 2010, 08:50

kupovina do 300eura

Post by markidjani »

Kao sto se vidi u naslovu planiram za sledecu sezonu da uzmem novi bike za nekih max 300eura, moj favorit je mirage a vidim u planet bike-u da je izasao 2011. e sad mene interesuje vase misljenje dali je to dobar izbor i zasto, ko mu je konkurent i kakav je u odnosu na svoju konkurenciju.. iskljucivo me interesuje nov bike.! hvala unapred... :D
Dragon Fly
Posts: 8
Joined: 19 Aug 2010, 22:33

Re: kupovina do 300eura

Post by Dragon Fly »

E i ja sam gledao taj mirage,a ne razumem se bas u bajkove,a isto hocu da kupim neki do 300 evra :wink: Mada,meni se vise svidja merida sub 40-v,ona mi je za sada favorit,verovatno cu nju da pazarim ako ne naletim na nesto bolje
markidjani
Posts: 5
Joined: 18 Aug 2010, 08:50

Re: kupovina do 300eura

Post by markidjani »

Pa jel bolji taj Merid-in bike od polarovog miraga 2011 vidim da merida ima alivio zadnji menjac a za miraga jos neznam specifikaciju koja me interesuje. ako neko zna neka stavi da znamo svi... :wink:
Dragon Fly
Posts: 8
Joined: 19 Aug 2010, 22:33

Re: kupovina do 300eura

Post by Dragon Fly »

To i mene zanima. Kakva je merida i koji je bolji i isplativiji. Ili mozda neki treci? :roll:
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: kupovina do 300eura

Post by Nitro No1 »

300e nije malo para, ako uracunas i prodaju starog bajsa koji sada vozis mozes kupiti jako zanimljiv bajs e sada pitanje je da li ti hoces NOV ili moze i POLOVAN. Jedno je sigurno koji god da uzmes, oprema koju nosi je jako bitna stavka. Znam koje su i jedna i druga Meridu, sam vozio ima je moj brat, zanimljiva je i jako lagana, ali je stura sa opremom, ali generalno ako uzmes polovnu, mozes staviti bolju opremu i nabudziti bajs jako lepo, samo treba obratiti paznju da je ram ne udaran, a sve ostalo je oprema koju mozes da nabudzis od 20 do 2000e i vise.
najvise od svega toga zavisi koliko vremena provodis na tom bajsu ;)
... vetar u ledja !!
User avatar
Nitro No1
Posts: 51
Joined: 15 Sep 2010, 12:40
Location: in the air ...
Contact:

Re: kupovina do 300eura

Post by Nitro No1 »

dobri su jos a tu su priblizno sa parama

SCOTT - Aspect 40
POLAR - Avalanche
... vetar u ledja !!
Post Reply