putevi Srbije...

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
blueGIRL
Posts: 1
Joined: 03 Feb 2006, 08:03
Location: ns
Contact:

putevi Srbije...

Post by blueGIRL »

Ja sam jedna tipicna "ne volim svoj bicikl" i znam da cete mi to zameriti ali prezivecu! :D
Posto sam aktivni clan Hospitalityclub-a javio mi se decko iz Francuske koji ce na leto da vozika svoj bike preko celog balkana i da promovishe dobrovoljno davanje krvi tj. neku organizaciju u Francuskoj koja je, koliko sam razumela nesto kao nas zavod za transfuziju krvi. Pitao me je da mu malo poblize objasnim puteve po Srbiji kako bi video sva lepa mesta ali izbegao autoputeve i saobracajne guzve. Naravno rekla sam mu sta bi lepo mogao da vidi ali sto se tice puteva mislim da ste vi u tome strucniji. Posto vidim da nemate otvoreni topic za strance ako je neko raspolozen neka mu poshalje neki e-mail. Njegovo ime je Julien i e-mail je juleblay@gmail.com
Naravno o ovom njegovom poduhvatu ce biti obaveshten i zavod za transfuziju krvi a i novinari kad za to dodje vreme!
pozdrav svima
Marina
money makes the world go round!
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

ne,necemo ti nikako oprostiti to sto ne volis bicikl ! ;)


ali dobro,sta je tu je ..


Tacno da nema "nesto za strance" na forumu,
i molio bih cenjene moderatore (ako "slusaju" ovo)
da ubace jednu grupu "english speeking folks - ask your wuestion here"
kako se ne bi petljali po forumu,kad ne znaju bas gde traba da kliknu.


Anyway,da klikne bilo gde ovde,i da pita,neko bi mu sigurno odgovorio :-)


Takodje moze slobodno komunicirati na engleskom na nasoj emailing listi freebiking@yahoogroups.com
samo se prijavi na na listu (mora biti registrovan yahoo korisnik) i to je to


Nek se javi kada pristigne,mi smo tradicinalno ljubazni prema stranim kolegama :-)


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply