Da li cuvaju ili Kradu?

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Da li cuvaju ili Kradu?

Post by shebez »

Ko li ce nas sacuvati kad sami medju sobom kradu...?
http://www.24sata.rs/vesti/beograd/vest ... 1262.phtml
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Da li cuvaju ili Kradu?

Post by Mladjan »

"Pre dve godine ispred zgrade MUP-a na Bežanijskoj kosi ukraden mi je identičan bicikl kao ovaj, koji do danas nisu pronašli."

Meni je ovo najzanimljiviji deo da ne kazem najzalosniji... :shock:
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da li cuvaju ili Kradu?

Post by barda »

Tanka je linija između policajaca i lopova, nekada potpuno nevidljiva, i lako prelaze sa jedne na drugu stranu (s tim što na policijskoj strani imaju pravnu zaštitu i pokriće, pa im izlet na onu drugu stranu baš dobro dođe), a oči velike i nezasite :wink:

I policajci su živi ljudi :lol:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Da li cuvaju ili Kradu?

Post by Nole »

Просто се питам може ли ишта више да ме изненади. Вест да није тужна била би смешна.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: Da li cuvaju ili Kradu?

Post by alexapi32 »

Ali 3000e? Ako je to taj bajk kao na slici onda ne vredi vise od 700-800e.
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Da li cuvaju ili Kradu?

Post by Mladjan »

alexapi32 wrote:Ali 3000e? Ako je to taj bajk kao na slici onda ne vredi vise od 700-800e.
....Ovaj bicikl marke "Shimano dura-ace"...verovatno tu lezi neka tajna 8) ... mislim na tu marku bicikle :D

Elem pre nekih 2-3 godine ukradu caletu neku raspad pony biciklu (klasika parkirao je ispred autobuske stanice na 2 min) i on iznerviran sto mora pesaka kuci a i zivi malo podalje od centra zbivanja ode i prijavi policiji :roll: . Nekih godinu dana nakon toga zvoni telefon (cale i ja bili odsutni) i po kevinoj prici: dobar dan-dobar dan; da li na toj adresi zivi ...- zivi ali trenutno je odsutan; nema veze mozete i Vi doci do policijske stanice mislim da smo pronasli bicikl koji je Vas suprug prijavio. Ode keva oni je uvedu u neku prostoriju sa zilion bicikli i delova od istih i izvuku jedan crveni... i tu svaka slicnost sa caletovim bajsom prestaje. Em nije poni (u pitanju je bio neki klasican city bajs) em sto bi rekli prodavci ko nov. Posle polucasovnog ubedjivanja tipa: taj je slobodno ga preuzmite(policija) i s druge strane- nije taj 100% (keva) ubedise je da uzme bicikl i tako cale dobi od organa reda sasvim solidan bajs :mrgreen: ...ako ovo Rnjakovic procita ima da poludi :lol:
Post Reply