zdravo! ja nova :)

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

User avatar
nameless.developer
Posts: 101
Joined: 22 Aug 2005, 19:06
Location: Duketown
Contact:

Post by nameless.developer »

:P

Ја сам Пироћанац, са сталним местом боравка у Књажевцу (Duketown), и са привременим боравком у Нишу током студија... Дакле, има ме свуда 8) Веома згодно на испиту, када је професор из Пирота, или из Књажевца... увек имам поен више на "земљаштво".
Trebao bih onda da te znam bar iz vidjenja.
samo mi kaži šta voziš
Genesis, мат црн. Међутим, тренутно је "коњ поломио ногу", гледам да набавим ново грло... Надам се, расно!
Image
User avatar
vanxee
Posts: 17
Joined: 19 Dec 2005, 10:37
Location: Bgd Mirijevo
Contact:

Post by vanxee »

da su svi koji su deo tog sveta rodjeni na biciklu, a ne ovako u 24. kao ja krenuli u istrazhivenja
Eto, ja sam poceo na polovini 37-e. I isto sam uzivao kao ti i bio uporan pa
sam za ovih 6 1/2 meseci nabacio preko 2000km.
Milina jedna od vozenja bicikle. Koristim ga umesto GSP-a i po kisi i po snegu i - i +C i shvatio sam znacenje one izreke:
"Nema loseg vremena, samo loseg oblacenja!"
Pa ti eto jednog mog saveta ako oces da vozis malo ozbiljnije a ne samo po bloku - sto pre kupi biciklisticku majcu i sorc, kacigu a nije zgore ni ogledalce na levoj strani volana zbog saobracaja (al ne moras), prednje i zadnje svetlo ako te uhvati mrak. Ostalo polako. A cinjenica je da sam zbog neznanja i nepoznavanja materije puno para uzalud bacio.
jel nekom palo na pamet da napise i Recnik izraza za pocetnike?
He he, to sam se i ja pitao: sto nema neka slikovnica za "decu"?, da naucim i ja pa da se zajedno gadjamo izrazima.
Ali vremenom dolazi samo, malo drustvo, malo internet, malo engleskog
i tako. Kad sam kupio jednu dobru knjigu na engleskom koja obuhvata sve od servisiranja preko tipova trka i nacina treninga do putovanja bajkom, jedan biciklista serviser mi je rekao: koj ce ti to k...
Njemu ne treba, on sve zna a meni je i danas drago sto sam je kupio.
samo ne bih da mi pukne guma ili da mi pukne guma(ubaciti termin po izboru)
I ja sam mislio da je to najgore ali je ustvari mnogo lako
i naucio sam gledajuci tipa na TV-u kako menja gumu na motoru. Princip je isti.

Puno, puno pozdrava i mnogo mi je drago sto vozis

Vladan Zervanov-Vamsi[/u]
-----
Vanxee the Forbidden Elf
bike + backpacker = BIKEPACKER
Post Reply