Ljudi ja moram da se pohvalim :) :) :)

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Ljudi ja moram da se pohvalim :) :) :)

Post by LongDistance »

Malo pre sam imao priliku da po prvi put sednem na rekumbent 8)

Ovo je inace i prvi put da sam video rekumbent u Krusevcu. Neki tip ga izlozio na ulicu za prodaju i ja pitao kao da probam malo i tip ono kao ok nema problema

Bruka ziva :lol: Ovako nestabilno se nisam osetio jos od kako sam kao klinac skinuo pomocne tockice sa moje biciklice :lol:

Inace cool neki tip, rekao mi da mogu kad god hocu da odem sa njim na poligon i da naucim da vozim... Nameravam da iskoristim tu ponudu sto je pre moguce 8)
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Ljudi ja moram da se pohvalim :) :) :)

Post by IRalic »

Pa da, klasican trik prodavca recumbenta. Prvo ti ponudi besplatnu probnu voznju, ako treba i duzu, a onda nema sanse da ne pazaris :D
Za lezeci tricikl ovo pravilo posebno vazi, i kaze se da ako nemas para da ga kupis, bolje da ga i ne probas! :)
Ja sam probao, a nisam imao para, i onda sam dve godine patio zbog toga sto nisam mogao da ka kupim :mrgreen:

Koji si probao, zuti Challenge ? Ako da, bivsi bajk kolege Dragana K. Vozio sam ga na sletu u Italiji,
i nije los. Malo je nervoznog upravljanja, i dosta je tezak, ali kad se malo navikne na to nije los uopste.
Zgodan je i za transport, samo otkacis zadnji amort, i kad podignes bicikl zadni tocak se podvuce ka napred,
a ako skines i sediste, bez problema stane u ne veliki prtljaznik tipa Fiat Punto.

Cekamo sledeci izvestaj .. ;)


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply