Glasajte za...

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Glasajte za...

Post by asrdjan »

Znam da su teška vremena, ali moramo li i u ovoj oazi da gledamo ogavne političke njuške? Emocije su mi baš pomešane - ne znam da li da se osećam ovako - :cry: , ili ovako - :evil: ? Jesam li jedini?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Glasajte za...

Post by bluealek »

Srđane,

Adsense oglasi funkcionišu tako što ja na sajt samo postavljam odgvarajući kod, a Google distribuira oglase od svojih klijenata po svom nahođenju. Ako mi se neki od njihovih klijenata ne dopada ja kao iznajmljivač oglasnog prostora mogu da ga blokiram, ali moram to eksplicitno da učinim za svakog od oglašivača. Što se političara tiče, neke sam već blokirao, ali se stalno pojavljuju novi koje treba blokirati. A pošto sam trenutno na terenu, nisam u mogućnosti da reagujem tako promptno kao kada sam u Beogradu.
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Glasajte za...

Post by LongDistance »

Nesto ne mogu da se setim kako je bilo ranijih godina, ali mislim da kampanja nikad nije bila prljavija... Ujedaju se podmuklo kao hijene... Ovoliko proliva ja u zivotu nisam video.

Nekad je internet bio utociste gde pobegnes i miran si od svih stranackih delovanja. Sada gde god da kliknem vidim njihove pokvarene mufljuske face!

Evo cak i sada dok kucam ovaj tekst u mene pilji Aleksandar Vucic!
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Glasajte za...

Post by asrdjan »

bluealek wrote: pošto sam trenutno na terenu, nisam u mogućnosti da reagujem tako promptno kao kada sam u Beogradu.
Pretpostavio sam da je tako nešto u pitanju, siguran sam da niko ovde ne želi da gleda te likove :D
Al dobro, još malo, pa smo par godina mirni...
Peđa, hvala na informacijama, iskoristiću novostečeno znanje :D
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Glasajte za...

Post by alazovic »

O čemu li vi raspravljate...

Reklama je reklama, ko želi da zaradi od Googla, nema pravo da se buni kad vidi šta mu oni šalju.
Meni više recimmo smeta ovo sada:
Želite da radite od kuće? Besplatna podrška na srpskom. Vaše je samo da počnete da pravite pare! http://www.fxlider.com
Kaže neki uparađeni japi sa slike sa kravatom na pruge i belom košuljicom: "Za 2 meseca, uz investiciju od 100€ napravite 1434€ ulažući na pravo mesto"

Šta to znači, da će freebiking da mi bude odgovoran kad naravno izgubim tih svojih uloženih sto evra???

E, da se vratim na ovo o čemu vi pokušavate da diskutujete i što vam smeta:
Mnogo je izgleda ovde svima lepo, mnogo smo brzo zaboravili i bombardovanja i gladovanja i inflaciju i ratišta i izbegličke kolone i ponižavajuća čekanja na vize... Da li je sve to moralo da nam se desi?
Sedite vi u nedelju i ceo dan vozite bicikl, idite što dalje! Ali taj ponedeljak će svakako da dođe, kao i naredni dani, meseci, godine - nemojte posle da krivite druge što vam nije sve potaman, vi ste odgovorni za svoj život i svoju budućnost!

He, možda sam upravo napisao post koji po prvi put zaslužuje da bude moderisan ovde na FB-u? :lol:
Ali ako, ja spavam mirno...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Glasajte za...

Post by LongDistance »

alazovic wrote:...vi ste odgovorni za svoj život i svoju budućnost!...
Pa bas zato sto brinem za svoju buducnost necu da podrzavam onog ili one koji moju buducnost potkopavaju...

Biti politicar vise nije zanimanje (ili hobi), vec je to postalo najgora karakterna osobina.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Glasajte za...

Post by asrdjan »

alazovic wrote: E, da se vratim na ovo o čemu vi pokušavate da diskutujete i što vam smeta:
Mnogo je izgleda ovde svima lepo, mnogo smo brzo zaboravili i bombardovanja i gladovanja i inflaciju i ratišta i izbegličke kolone i ponižavajuća čekanja na vize... Da li je sve to moralo da nam se desi?
A kakve to veze ima sa onim zbog čega sam se ja bunio? Samo sam konstatovao da je čak i ovo mesto zagađeno političarima :D ...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Glasajte za...

Post by alazovic »

Zagađeno političarima? Ne vidim da je ijedan postovao nešto ovde...
"Zagađeno" je reklamama, što nije isto. Neka ti smeta, neka ne i to je to. Obezbedi četrdesetak - pedesetak evrića mesečno da se uplaćuje Saši na račun i siguran sam da će on da isključi prikazivanje reklama.
Ako to ne možeš ili ne želiš - preskoči gledanje headera foruma i pređi na sadržinu 8)

Btw, vid' đulijanija, šeta Dunavom :twisted:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Glasajte za...

Post by asrdjan »

alazovic wrote: Btw, vid' đulijanija, šeta Dunavom :twisted:
Eto vidiš, eto ih opet... :D
Post Reply