Pozdravi od jednog novajlije...

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
arsenique
Posts: 20
Joined: 17 Jul 2006, 11:22
Location: Novi Sad
Contact:

Pozdravi od jednog novajlije...

Post by arsenique »

Pozdrav ljudi...

U proleće sam pazario bajk i posvetio se pedalanju maximalno. U početku je to bio samo odlazak na posao i kod devojke ali ambicije i avanturistički duh su pokazali svoje i eto... tu sam gde sam...

Odmah da napomenem da nisam imao blage veze koliko populacije privlači ovaj sport (za mene samo rekreacija) ali sad vidim da nisam sam i moram priznati da sam srećan kao malo majmunče što sam otrkio gde su moji istomišljenici i ljudi koji razumeju moju želju za avanturom. Do sada kad god sam nekome spominjao da volim da vozim bajs satima dnevno i da uživam u tom slatkom umoru i naporu obično su me gledali nekako ovako :roll: . Srećom, kako sam uvek bio "osim sveta" navikao sam na takve reakcije ljudi pa nisam mnogo mario. Po struci sam laboratorijski tehničar i radim u bolnici ali mi je radno vreme takvo da mi je svako popodne i svaki vikend slobodan tako da imam plenty of time za vožnju. Jedan od hobija mi je muzika i dosta često sviram (hard rock) tako da mi jako prija posle zadimljenih prostora da sutradan sednem na bajk i pređem par desetina km.

Video sam da ovde na vlada baš sjajno (najblaže rečeno) mišljenje o Capriolo biciklima. Nažalost, ja sa vlasnik jednog od tih (Capriolo Anaconda) i moram priznati da me do sada (700+ km) nije još izdao (redovno ga održavam). Šta da radim... Za drugo nisam imao a ovo sam kupio na poslu na 24 rate i to je jedino što sam si mogao priuštiti. Mislim, za moje potrebe nije loš, ne žali se (još uvek) a ne žalim se ni ja na njega, dodao sam mu po koju kozmetičku sitničicu i sad je lepši :wink: .

Želim da vozim mnogo i želim da istražujem svoje granice i mesta na kojima još nisam bio. Živim u Novom Sadu pa ako neko ide na neku lakšu turu (bez užasno teških i zahtevnih uspona pošto mislim da za to još nisam spreman) neka mi javi i rado ću se priključiti. Eto ako je nekome to neko merilo po ravnom mogu da vozim solidnih 28km/h u kontinuitetu (uz blag vetar).

Još jednom se zahvaljujem što uopšte postojite i ne mogu vam opisati koliko mi je drago što sam naišao na ovaj forum i što konačno više neću biti sam.

Ajd uzdravlje...
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

fruska_gora na yahoogroups.com se bavi baš organizovanjem akcija za NSađane, nema šanse da ne nađeš društvo. Dakle, to smo rešili.

Što se tiče kapriJola, dok ti radi posao, dobar je. Kad budeš imao da daš 600E za bicikl, daćeš :)
User avatar
arsenique
Posts: 20
Joined: 17 Jul 2006, 11:22
Location: Novi Sad
Contact:

Post by arsenique »

Zahvaljujem na upućivanju na Yahoogroups ali nisam imao sreće pošto ne mogu (ili ne znam?) da nađem tu grupu tj. kaže mi da takva grupa ne postoji (registrovan sam user na yahoo groups). Ako neko može malo helpa oko ovoga.
Unapred zahvaljujem.
Post Reply