Što se tiče bic. staza i haosa po tom pitanju

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

User avatar
random
Posts: 148
Joined: 11 May 2006, 23:59
Location: NBGD

Post by random »

Sto se tice toga kako neko moze da vozi tamo, razmotrimo alternative za put ka Jakovu, Bojcinskoj sumi, Obedskoj bari itd. Put za Surcin... Tamo svaki auto pici oko 80, biciklista nema mnogo, tako da se na svakog gleda popreko i pozeljno je ukloniti ga sa puta. Mog druga je jedan taksi izgurao u blato, jer se nije udostojio da ga zaobidje, on ide pravo pa koga udari, njega ne zali. Ispod nasipa moze se voziti kroz vikend naselja gde ce vas obavezno pojuriti neki ker cuvar, ili izleteti neki auto iz nekog dvorista, ili iza nepregledne krivine. Sa druge strane nasipa nije najzgodnije jer se nailazi na kuce koje treba nekako obici, Galovicu nije lako preplivati sa biciklom, a nije bas prijatno ni bez bicikla, itd. U poredjenju sa Adom, novobeogradskim kejovima, gradskim ulicama, ova ruta je ipak podnosljiva. Imao sam manjih problema tek sa par automobila, a kada sam npr. vozio Surcinskim putem samo sam cekao da me neko opali branikom otpozadi. Inace, nasi cuvari reda i zakona nikako da dodju tamo da malo naplate kazne, pitam se bas zasto (da, stvarno zasto, veoma tesko pitanje :roll: ). Sta ces, biciklisti su niza rasa, budimo zadovoljni time sto imamo i cutimo, da nam i to gresnima ne uzmu. :evil:
= \¯¯\° _(zzz...)
( ) / ( )
Post Reply