Prepucavanje 1: Bata T. vs. Koja - piljevina na listi

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: FB vs. TG (Tech Guru)

Post by alazovic »

Koja wrote:Elem, BILO JE JEDNOM priče o tome, i to sam je baš ja pokrenuo, istim ovakvim povodom, ali se na mene tad sručilo drvlje i kamenje.
I nije ti tad bilo dosta nego probaš ponovo??? Da sam na tvom mestu ja bi smatrao da sam jednom zaveka naučio lekciju...
Koja wrote:Enivej, ideja tada nije prošla, a za kasnije ne znam. Rekao bih da nije ni kasnije, ali ako neko zna molim da me ispravi.
Nema drugih lista do dana današnjeg... A ti slobodno osnuj nove, niko te ne sprečava u tome :) Pozovi sve da dođu, pa ako budeš imao diskusija - znači da je vredelo truda...

L.A.
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Rezime za Ralića

Post by IRalic »

Koja wrote:
IRalic wrote: Na zalost nisam u mogucnosti da dokazujem svoju tvrdnju,

Gle čuda!!!

Pa naravno da nisi kad to veze s mozgom nema, a ni sa zakonom! Kako da dokažeš, molim te?


Zao mi je Kojo,ali nisam ni blizu knjizare ili tako necega,
kako bih si kupio najnoviji primerak neke takve lepe knjige.

Ako ti vec imas jednu takvu,pokazi je.
Koja wrote: ....Pardon: kako da dokažeš sve i kad bi hteo (mada trenutno nisi u mogućnosti)?

Kao skeniram/uslikam tu stranicu gde su znaci,i gde pise sta znaci,pa je okacim da sivi vide.Zar je to neka magija ? photo shop nemam,ako te to brine ;p


Koja wrote: Kako ne? Pa ubio si se objašnjavajući NA LISTI, iz meila u meil, over and over again.

Kao što rekoh: nekima je interesantna ta onanija pred 800 očiju, ali pred 10 - nije.
Ma da,vazi .. kao sto rekoh,trenutno vremena ni svog compjutera nemam.


Koja wrote: Verovao ili ne - ja sam ih zaista osvajao. Bila je tu neka garnitura nas koji smo vozili BMX-ove, Plato, Trg, Ada... Za razliku od tebe, meni/nama je ponešto (ili podosta) od toga ostalo u glavi/sećanju.

Verujem .. a sad,koliko je toga kome ostalo u glavi .. neki misle da im jeste ostalo,a moze da se ispostavi da ipak nije,bio to ja ili ti ..


Koja wrote: "Uzmi drogu, videćeš da je super", "Koji će ti kaciga, samo budale padaju po ravnom", "Hajdemo po lavinoznom terenu, valjda lavina neće baš danas..." - to su sve idiotski komentari.

Cenim tvoje misljenje .. ali to ti ne daje za pravo da vredjas druge ljude.
Ako imas misljenje o bilo kome ovde,da si i malo kulturan zadrzao bih ga za sebe ..

Ja imam raznorazna misljenja i raznim ljudima,
pa ih ne hvatam ovde i govorim im kako je to sto oni pisu totalni idiotizam ..

Ako vec imas kakvo misljenje na neku temu,
koje je sasvim suprotno od toga sto je neko vec napisao,
pa brate uzmi i ti pa napisi svoje,i napisi kako to nije bas tako ..
Pa nek onda ko god hoce razmislja o tome ko je tu ustvari u pravu.
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply