U Japanu bicikle voze po pokretinm stepenicama ? LOL!

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

U Japanu bicikle voze po pokretinm stepenicama ? LOL!

Post by IRalic »

U Japanu voze bejseve po trotoarima,pokretnim stepenicama u robnoj kuci,i po supermarketima !!??

http://www.youtube.com/watch?v=lnL4fjMzsSU


Eeee,ti japanci,vidis sta je svet ! a kod nas oce da se sklone samo kad cuju brundanje viselitarskog motora nekog dzipadzije ..


`
Last edited by IRalic on 27 Jul 2007, 02:10, edited 1 time in total.
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Post by mixitron »

Neki dan se uključujem u Ugrinovačku iz neke sporedne ulice. Ugrinovačkom ide biciklista. Propuštam ga. On samo što ne pade s bicikla od iznenađenja/prepada/nedoumice - valjda mislio da ga čekam na zicer :)
User avatar
Jovanovic
Freebiker
Posts: 128
Joined: 09 Apr 2005, 21:26
Location: šabac
Contact:

Post by Jovanovic »

a kod nas oce da se sklone samo kad cuju brundanje viselitarskog motora nekog dzipadzije ..
Pa ni ja se ne sklanjam biciklisti na trotoaru. Što bih to radio i u čemu je razlika između džipa i bicikla na trotoaru ?
Mada, voleo bih i ja da budem neisfrustrirani Japanac pa da nemam ništa protiv da se ponekad ponekom sklonim s puta, to mora da je lep osećaj :( .

Je l znate šta mi se juče desilo ?
Ovih dana sam kod mojih u Bogatiću. U dvorištu kuća, do nje pešačka betonska staza, pa "kolovoz" na kome je parkiran ćaletov punto. Ćale otvorio vrata od punta i nešto petlja unutra stojeći na stazi, a ja nailazim stazom i hvatam sebe kako instinktivno potežem levom nogom da zalupim vrata koja su mi preprečila stazu i da usput uguram i njega u kola.
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Post by pedja »

Trebo si :)
Post Reply