Izlozba Focus - Neven Bijelic

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Izlozba Focus - Neven Bijelic

Post by misaxtr »

Dakle, najavljena za danas od 19h - izlozba je i otvorena uz performans 2 BMX bajkera. 18 fotografija uglavnom sa VOZI BRE festivala od prosle godine ( steta sto i ove nije bilo takvih desavanja ) sa dodatkom par slika sa nasim vozacima. Slike su radjene u boji i crno beloj tehnici, a kako nisam posebno verziran za profi fotografiju, ne bih ni da se raspisujem o tehnikama, ekspozicijama i sl. Reci cu da su za oko lepe i atraktivne. Mozda uz napomenu da je dosta likova - portreta uslikano, a ja licno vise volim "akciju" na slici...no to je samo moje zapazanje.
Propraceno i od strane medija ( MTv, SOS, RTS...) sto nagoni neizbezno - bar mene - na jedno razmisljanje i poziv autoru:
Nevene, zasto ne bi recimo vec ove sezone posao malo na domaca MTB desavanja ( citaj takmicenja ) - mogao bi da napravis brdo dobrih fotki sa ekstremnih deonica kojih ima u izobilju na stazama koje se voze, domacih "ekstremista" u kolicinama, a ujedno bi se jako dobro promovisao ( ne zaboravimo da su i na ovoj izlozbi bili prisutni mediji - koji veoma doprinose popularizaciji ovog naseg sporta - pokreta - nazovite kako god hocete ovo ) i domaci MTB brend - koji iz godine u godinu jaca i omasovljava se, pogotovu kada su u pitanju mladje kategorije.
Dakle, evo teme za razmisljanje ukoliko autor ove izlozbe procita ovaj kratak text za neku od sledecih izlozbi...
A kako je bilo, evo nekih slicica.
http://cikloberza.com/forum/download/fi ... &mode=view
Image

MTB-VRH brate!!!
Post Reply