Tema za sve i svašta

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Upravo ja to pokusah da objasnim ljudima posle - al sam napadnut...
Mada koliko ja znam - nije kada se udje u godine - nego ako se prestane sa sportom - tj ako nastavis do smrti da se bavis sportom istim intezitetom... onda nemas problema.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Upravo ja to pokusah da objasnim ljudima posle - al sam napadnut...
Mada koliko ja znam - nije kada se udje u godine - nego ako se prestane sa sportom - tj ako nastavis do smrti da se bavis sportom istim intezitetom... onda nemas problema.
Kako mozes do smrti da nastavis istim intezitetom.Sta sa 68 godina ces da vozis ko sa 30 oces kurac.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ko je rekao da moras da zivis 68 godina ; )
Mozda umres od srchke sa 40.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Pa dobro nek jedan profi umre tada, ali drugi ce bar doziveti 68. E ne pravi se pametan. To mi ide na kurac
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Moze se primetiti da tvoji postovi obiluju sa [Uklonjen prostakluk]

Zakljucak ostavljam citaocima da izvedu.

A sto se tice toga - pa dobro neka jedan umre - a drugi ce ziveti..

Procitaj opet sta je rekao covek - to mu je trenutno dobro, al kolko je to dobro - toliko ce mu to skoditi kad zadje u pozne godine.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
Easst
Posts: 104
Joined: 04 Jun 2008, 21:13

Post by Easst »

ma brte, što se tiče mog indurian posta samo sam stavio kao zanimljivu trivialnu informaciju na temu koja služi za to, samo je to woow WTF zanimljiva informacija, ko nešto na početku zabavnika, nije sad da sam ja izašao napolje i peo se deset puta gore dole na avalu napaljen pošto sam to pročitao, naravno da uživam u vožnji, a ti si dejv od toga počeo da izvodiš tako dalekosežne zaključke i sve bespotrebno...a šta god napišem nisam mogao da ti objasnim da me zapravo i ne dotiče to baš tolko lično ko što si ti zamislio

Haha, [uklonjen prostakluk][uklonjen prostakluk][uklonjen prostakluk][uklonjen prostakluk] nadam se da neće ovo da se pretvori u novu [uklonjen prostakluk][uklonjen prostakluk] lavinu postova, [uklonjen prostakluk]

nego što se tiče ove nebiciklističke teme, jee, ovde kod mene ovi srpski profesori mi pre neki dan zaključali vrata pred nosem pošto sam kasnio na ispit pet minuta, ejjj, pet minuta, a da smo ih pri tom u toku semestra čekali po 45 minuta na hodniku da dođu na sopstveno predavanje, dok japanci naravno nikad nisu pravili tako frku, niti kasne na sopstvena predavanja razume se, osim jednog mijazakija koji je uvek kasnio desetak minuta pa je iskezivši prednje zube govorio: "I'm not japanese, I'm arways rate" ehehe
User avatar
Biodiesel
Posts: 79
Joined: 15 May 2008, 13:59
Location: Beograd

Post by Biodiesel »

Neće...kuliram 8)
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ne - ja sam rekao "pa sta?" a onda su se ovde neki popalili i sve to izazvali. Umesto da je neko na to moje "pa sta?" odgovorio civilizovano i struktuirano kao sto sam ja pomenuo. Mozda sam trebao da odgovorim kao ovaj kolega par postova iznad mene... al ***....

Sto se tice kasnjenja ovde...
Pazi ovde se to sve drugacije posmatra. Ti mozes da zakasnis - neces trpeti sankcije al ce ipak imati misljenje tipa... vidi ga zakasnio...
U Srbiji kad imas domaci, i ne doneses ga - mozes i trpeti sankcije.... ovde je kao - ok, donesi sutra... al stvar je u tome sto bre stidim se ako nisam uradio domaci.... stidim se ako ne uradim dobro test na pocetku... usade ti taj sistem bre da se stidis ako nesto nisi uradio kako treba....
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Jaoooo vidi folera. Sad tek jebote vidim au u kurac. Ovo gde pise lokacija stavio kao znakove japanske. Sta se bre gubis. Napisi ko svi na srpskom tj. lepo a ne tako. Uff aaaaaa uzas.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

U kom Planetu ;)

Znam stanje iz marta na autokomandi, piramidi i dorcolu.

Sto se tice da ni oni ne znaju kad im stize roba - upravo to ti kazem... kasni po mesec dva.

Trece... ako bi malkice poradio na istoriji shvatio bi da Mao Ce nema veze sa Japanom...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Izvini decko ali ti si Japance pomesao sa nekim drugim.

Ovde mozes za trotoara da jedes koliko je cisto.

U stan da udjes obuven - ne moze.
Sve cisto, sredjeno.

A sto se tice smeca - sortiraju ga u pet kontejnera i pre nego sto bacaju npr flase, konzerve i sl - prvo ih operu... a PET ambalaza se rastura u tri kutije - poklopce bacaju u jednu, etiketu u drugu, flasu(opranu) u trecu.

Tebi ocigledno ne bi skodilo da malo vidis svet... A i ti kinezi koje spominjes... da znas da nisu svi kinezi samo takvi. Istina je da je shangaj prljav, zagadjen npr. Al zato su Guangzhou i Shenzhen prilicno cisti i lepi gradovi.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Post by shebez »

Nego da se mi vratimo na sve i svasta, evo nesto sto ostavlja bez daha. Ove sam slike dobio skoro na mail.

http://djordjesgallery.fotodock.co.uk/c1613530.html

Pozdrav svima
User avatar
Jovanovic
Freebiker
Posts: 128
Joined: 09 Apr 2005, 21:26
Location: šabac
Contact:

Post by Jovanovic »

Mnogo lepa stazica. Nego ostaje mi nejasno gde je to Đorđe snimio. Je l to stari put za Draževac, ili prilaz Obedskoj bari :D ?
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Post by shebez »

Da se nadjemo negde izmedju, to je ipak obala Save bas tu negde kod TENTE u Obrenovcu :lol:
PSG_bg

Re: Tema za sve i svašta

Post by PSG_bg »

Oooo dobro jutro svima opet ja. Ne znam ni sma kako sam dospeo opet ovde. Odjednom. KAo Bum kao hipoklisticka eksplozija na kapiajam povrsine Marsa
Post Reply