Ako se ovo moze nazvati izvinjenjem........

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
PSG_bg

Ako se ovo moze nazvati izvinjenjem........

Post by PSG_bg »

Pa evo posto mi je banovan nick vuxi uzeo sam ovaj,koji je po celom netu.Samo eto da kazem da zelim da se sve zaboravi,i da mi nije bila namera ono sto ste vi sve pisali ali nema veze.Eto nek bude da sam nov clan,sto ijesam,ali ko da nista nije bilo.Eto mozda ste i vi mogli da budete malo fleksibilniji ali nema veze,sad mi je bolji nick. :D Negde ste u pravu bili vi,negde ja.Stvarno mnogo volim bajs i ovo radim jer mi je glupo da se svadjam i da bude konflikta na mestu gde sam dosao da neke nove cake saznam za bajs.Mozda nisam dobro napisao onaj post za onog sa lancem.Rado bi objasnio ideju toga,ali ne zelim jer opet bi me mozda pogresno shvatili i opet u krug.Tako da ako hocete ja krecem od 0,sto bi rekli.
Drugo nemam nameru dase hvalim.Nisam znao da ne sme covek danapise koliko dnevno prelazi i sl,bar nisam video u uslovima i pravilima foruma.Trece,ako vec postoji tema 'duvanje' i ja odem tamo cisto da napisem koji bajs imam.I posle ispadne kako se lozim,onda nije problem u meni.Vidim moderator je banovao mene,a nije onog sto me je prvi psovao i vredjao.Lepo,kako je to zanimljivo.Ali sve ovo eto zaboravimo i krenimo ko danikad pre nisam bio ovde.Aj pozdrav svima. :D
Makarenko
Posts: 100
Joined: 27 Jan 2006, 09:34
Location: Sombor

Post by Makarenko »

Nemam namjeru da ponovo pokrecem diskusiju, ali sam licno prozvan, pa cu i da se branim.
Prvo, ja nisam prvi poceo sa " psovanjem i vredjanjem ", ti si spomenuo retardirane roditelje. Ja imam malo dijete, i, ovo ces mi morati vjerovati na rijec, prilicnu kolicinu mozga. Svejedno se desavalo da mali ima cvorugu zato sto je pao, a bio je izmedju mene i zene. Oboma na dohvat ruke. To ne znaci da smo retardirani, nego su mala djeca takva. To ces i sam vidjeti za desetak godina. Napisao sam to vec, sjeti se onda ovih postova. Sta god, ti si mene nazvao retardiranim.
Drugo, ako si pazljivije procitao ostatak postova u prosloj temi onda si mogao vidjeti da sam se, barem indirektno, izvinio. Rijeci koje sam upotrebio su bile pogresne, ono sto sam njima htio reci nije. To je prosto bio najbrzi i najkraci nacin da kazem koliko sam zgrozen stavovima koje si iznio. I, ne, nije to bila osveta za to sto si me nazvao retardiranim. Evo i direktno izvinjenje i tebi i moderatorima: Zaista mi je zao sto sam u svojim postovima upotrebljavao rijeci koje spadaju u domen psovki i sto sam vrijedjao ostale clanove foruma. Stvarno cu se potruditi da se to vise ne dogadja. Izvinite.
Trece, ja sam bio prvi koji je bio protiv toga da banuju. Nije me grizla savjest, nego sam stvarno tako milslio. Objasnio sam i zasto. Sama cinjenica da si se vratio, i to vratio sa gornjim tekstom, dokazuje da sam bio u pravu. Sta god ovdje da naucimo,i ti,i ja, i neko treci, nacinice nas boljim biciklistima, a, time, i boljim ljudima. Zato bi bila steta da si odustao. Sa druge strane, moram reci, nakon ideja i stavova koje si iznosio, ja licno sam, koliko god to tebi znacilo, vrlo pozitivno iznenadjen tvojim povratkom i pratecim tekstom. To, opet, dokazuje da su nase propovjedi na tvoj racun imale nekog odjeka, ali i da smo, mozda, mi malo prestrogo sudili.
Cetvrto, moras pitati moderatore zasto ja nisam banovan. Mozda zato sto sam se ja svadjao samo sa tobom, a ti i sa mnom i sa moderatorima? :)
U svakom slucaju, dobrodosao nazad,
Pozdrav.
Makarenko
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Ja sam prozvao roditelje koji idu uz travu i cmacu se a dete ostave na stazi i ne zna sta da radi.Slazem se sa onim tvojim delom da smo ovde da nesto naucimo i dace nas to uciniti kompletnijim biciklistima.Ajde ako moze da se ne vracamo na ono sto je bilo.Pa nisam ubio nekog pa da je ovo sud.Veruj mi nisu uticali vasi komentari dase vratim ili kao da se popravim,jer nema sta dase popravljam ja sam skroz o.k. lik a vi ste me pogresno prihvatili i razumeli samim tim nastali konflikti i ja ispao najgori na svetu.Naravno preko teksta mi ne pada na pamet da dokazujem ista.Mozda se nekad sretnemo na turama pa se za 5 min sve vidi.Eto ja bi voleo da krenemo od 0. :D
Nadam se da cu od nekih likova naovom forumu koji znaju dosta nauciti neke cake.Idem da spavam,umro sam na Brestoviku :D
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Posto nema edit poruke.Zajebao sam se u prethodonom tekstu.Naravno da se treba odvojeno,a ne dase.Jbg kucam u brzini i pogresim.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Nick ti uopšte nije banovan, samo mu je promenjen rang kao svojevrsna "vaspitna mera" Isti taj nick može ponovo da postane aktivan. Nije bitno da li se zoveš Pera Detlić, Miki Maus ili kako god, promenom imena ne možeš da pobegneš od sopstvene suštine. Uviđanje problema i promena ponašanja je jedini način da trajno izbegneš tu vrstu nesporazuma u komunikaciji, dakle promena korisničkog imena je potpuno nepotrebna i ne postiže nikakav cilj. Mogao sam i taj "novi" nick da ti ne odobrim (kao što si primetio da ti nije prošao VUKSI_89), kao što mogu ponovo da te navedem da ne pišeš, ako nastaviš da pišeš kao pre. Kao što rekoh, nema svrhe da se pravdaš ili bilo kome pokušavaš da objasniš bilo šta, jer ćeš se zaplesti kao pile u kučine u tim pokušajima. Opusti se malo, i obrati pažnju na učestalost poruka drugih članova foruma - ljudi pišu samo onda kada zaista imaju nešto korisno da kažu. Ovo nije, niti će biti forum na kome se hiperprodukuje bilo čija lična potreba za eksponiranjem i samopromocijom.

No dobro je, ipak se u nekim tvojim novim porukama primećuje konstruktivan pristup, dakle, učiš.
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Sta si se ti okomio na mene ?
Aj ostavi me malo na miru.Dosao sam opet da bi sve bilo normalno,da se ne vracam na onu raspravu.A poruke cu pisati kad budem hteo i na temi na kojoj vidim da imam nesto dakazem.Logicno je da kad je neko nov u par dana ostavi vise postova jer moze da odgovori na sve teme.Kad je neko duze vremena nema bas razloga cesto da odgovara.Tako da ja cu pisati sve de imam neka misljenja.U temi "oprema" ako imam misljenja za nekih 5 stvari ja cu napisati,ili je dnevni limit 2,3 poruke...?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Deluje da si malo priglup. Nisi skapirao da sada pišeš poruke pod nickom PSG_bg samo zato što sam ti odobrio pun pristup tog nicka forumu? Ne sekiraj se, neću ti lupati packe bez razloga, a ako bude razloga možeš da očekuješ sličan tretman i od nekog od komoderatora foruma, pošto mene u julu uglavnom neće biti u ovim krajevima. Dakle, pamet u glavu (ako možeš).
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

bluealek wrote:Nisi skapirao da sada pišeš poruke pod nickom PSG_bg samo zato što sam ti odobrio pun pristup tog nicka forumu?

Hebiga Sale,kad nisi postovao u forumskoj grupi "ko je ko" ;) :lol:
A i status ti je "freebiker" kao i nama ostalim obicnom smrtnicima .. ;)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Nemoj ti meni priglup jel ti jasno. :twisted: To sto si mod ovog foruma ne znaci damozes da vredjas.E da samo da uzvratim istom merom........e ipak necu.Bolje da izignorisem budalu.Pametniji popusta.Samo ti vredjaj......
Drugo rekao sam da mi je nick banovan jer nisam mogao posle daulazim vise sa tim.Logicno je pretpostaviti da si me banovao.Ocigledno da si jako nabudan i da mislis da si mnogoooo pametan.Steta.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Decace.... malo kulture ti ne bi bilo na odmet...
Drugo - on nije mod. On je vlasnik svega ovoga... tako da on moze da radi sta hoce. Imao sam i ja svoje dane kada sam se pokacio sa njim... al to je izgladjeno... a ti malo pripazi na recnik inace tako u zivotu nigde neces dogurati.
Post koji si napisao... mislim na onaj sa onim likom i trkanjem... pokazuje malo koliko si nezreo... i cela ta diskusija te je pokazala u negativnom svetlu. Cak i kod mene - koji nemam najbolji image na listi...[/code]
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
Post Reply