Zlatar i Tičje polje

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Zlatar i Tičje polje

Post by ZoranV »

Pozdrav svima,

Novu priču i fotke o tome kako smo se početkom avgusta meseca proveli na Zlataru i Tičjem polju možete pogledati na sledećim linkovima:
http://zoranvujosevic.blog.rs/blog/zoranvujosevic
i
http://zoran001.fotopic.net/c1749385.html

Pozdrav,
Buca
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Zlatar i Tičje polje

Post by barda »

Buco, lepa priča i detaljno opisana sa svim "tehničkim detaljima" koji i drugima mogu biti od velike koristi!

A kada je još i kraj lep.... :D

Stvarno, koristan taj GPS - moraću ga nabaviti i put pod noge, kojim je neko već prošao :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Re: Zlatar i Tičje polje

Post by ZoranV »

barda wrote:Buco, lepa priča i detaljno opisana sa svim "tehničkim detaljima" koji i drugima mogu biti od velike koristi!

A kada je još i kraj lep.... :D

Stvarno, koristan taj GPS - moraću ga nabaviti i put pod noge, kojim je neko već prošao :wink:
Hvala Barda, trudim se da obezbedim sve informacije za koje mislim da će nekome zatrebati. Tako će svakome koga to interesuje biti mnogo lakše da isplanira neko slično putovanje.
Evo sada spremam priču sa planinarenja po Kučaju (Vrtačelje i Kločanica) koje smo imali sa PSD Železničar tamo početkom avgusta meseca, onda 5 dana na Kopaoniku u solo režiji i planinarenje po NP Đerdap (Šomrda i Šomrdski kamen) takođe sa Železničarom. Stiže uskoro!

Da je kraj lep, lep je ali MNOGO :D

Veruj mi da mi je svanulo od kada sam nabavio GPS (evo već druga godina). Toliko mi pruža više mogućnosti i slobode da idem u totalno nepoznate krajeve bez vodiča, već samo na osnovu trekova koje sam isplanirao i na osnovu svih mogućih informacija do kojih dolazim u vezi željene destinacije. Takođe sada mnogo češće idem u razne akcije jer ne moram da čekam da me neko vodi, organizuje i sve ostalo što ide uz to. Naravno da idem i organizovano sa planinarskim grupama, ali takođe i imam neku svoju stalnu ekipu sa kojom volim da idem u istraživanje.

Pozdrav, Buca
Post Reply