ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by ivancica10 »

Knjigu pomenutog naslova je napisao Aleksa Srdanov. Knjigu možete nabaviti preko mejla sognjen@ptt.rs i na telefon 064/140 12 00.
U Beogradu se knjiga može kupiti i u knjižari KREMEN, Kralja Milana 8 (u pasažu), preko puta Starog dvora.
Detaljnije informacije možete dobiti od Ivane Martinović, koja zastupa književne interese autora,na tel. 064/2778268
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by pedja »

Hajde sad se javi Saši da platiš reklamu.
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by ivancica10 »

Hoću ali kako?
Ivana
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by bluealek »

Ivančice, sve je ok, Peđa ne zna da si ti naša drugarica, a i čovek ne podnosi grebanje za besplatno reklamiranje bilo čega, pa ne može da odoli da ne prokomentariše :)

U svakom slučaju, ovome je pre mesto u oglasima nego u sekciji Planinarenje, barem kada je informacija elaborirana na ovakav način.
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by ivancica10 »

Hvala, Saša. Znajući da ne smem da se reklamiram, ja sam najskromnije napisala.Gde bih mogla da napišem o knjigama bez objavljivanja preko kojih brojeva telefona, naziva knjižara, jednostavno predstavljanje knjiga?

Puno pozdrava
Ivana

P.S.lepo je na ovom forumu, baš sam mislila kako ću se snaći.
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by ivancica10 »

Zdravo Peđa,
Čisto da znaš,ja reklamiram ovu knjigu iz plaisira, bez novčane naknade jer je prosto nemerljivo koliko bih mogla da tražim za svoj trud i nekad nije lako.
Zamolila bih tebe i Sašu da mi kažete kako da ubacim svoju sličicu, nekako mi je mnogo anoniman tekst bez slike.
Saša, tebi sam mnogo zahvalna jer si hteo da me registruješ za forum , meni nije išlo, pa sam angažovala servisera.

Srdačan pozdrav
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by pedja »

Reklama je reklama, nije bitna motivacija, a za to je lepo napravljen forum Oglasi.

Ja sam misljenja da svaka reklama koju neko objavi van oglasa treba da bude placena.
ivancica10
Posts: 12
Joined: 24 Oct 2009, 08:13

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by ivancica10 »

Zdravo Pedja,

Ti si donekle u pravu ali kod opcije Oglasi, piše da reklama nije dozvoljena
Pozdrav
Iv
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: ALPINIZAM I PUT DO SRCA

Post by pedja »

Stoji, ali je Sašina stvar sta ce tu da proceni kao reklamu a šta kao mali oglas.

Moji kriterijumi za reklame su znatno oštriji od njegovih.

Ja smatram da, uopšte, svako ko oglašavanjem vrši organizovanu prodaju ili na drugi način organizovano zarađuje, treba da plaća oglašavanje, pogotovo ako se oglašava na ovakvim sajtovima koji nemaju nikakve finansijke potpore već sve troškove plaća vlasnik iz svog džepa i koji od toga nema nikakvu zaradu.

Dok je forum stajao na mom hostngu koji sam ja davao besplatno, nije bilo dozvoljeno nikakvo reklamiranje. Čak ni ja nisam reklamirao svoje usluge. Sada je forum na hostingu koji je Saša zakupio i sam plaća, pa je njegova stvar kako će da se postavi oko ovog pitanja.
Post Reply