na Stubeju sa Jelenkom

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

na Stubeju sa Jelenkom

Post by rajko55 »

Nas cetvorica smo se u nedelju kao dobri domacini pridruzili Jonikeu i Jelenku pri usponu na Stubej a vreme savrseno,i posle poseta pecini Ceremosnja.Bila je predvidjena poseta i pecini Ravnistrarka ali turisticki vodic iz Kuceva se nije pojavio iako smo zakazali.da ne duzim evo i fotki.pozz
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 93d0791f5b
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: na Stubeju sa Jelenkom

Post by bluealek »

Čekaj, jel to bila otvorena kafana kod Ceremošnje? Znam da u ovo doba godine obično ne radi. Pretpostavljam da je otvorio zbog najavljene grupe? Šteta što tu nema smeštaja. Generalno je jako malo smeštajnih opcija po Homolju, naročito onih koje su pogodne za ovaj hladniji deo godine. A sad kad kreće zima tako bi mi lepo legla neka malo komfornija brvnarica, negde bogu iza nogu...

Je li, znaš li nešto o onom lovačkom domu kod Melnice? Vredi li to čemu i može li se tu uopšte odsesti? On je na zgodnoj poziciji baš za uspone na Štubej. Šteta i što oni objekti Srbijašuma na Vitovnici kod Pajkinog izvora propadaju, ono je velika i lepa zgrada od čvrste građe, nekih 10 km uz reku od sela Vitovnice, okruženo lepim četinarima. Ta firma zaista nema talenta za turizam :(
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: na Stubeju sa Jelenkom

Post by rajko55 »

Mislim da od kada je druga ekipa preuzela kafanu da radi stalno mada smo bili najavljeni,a radila je i pre tri nedelje kad smo mi iz Vukana isli na Stubej , a raspitacu se ovih dana i za lovacki dom kod Melnica i sta je moguce da se odradi pa cu te obavestiti.pozz
Post Reply