Grebenom na Mali Vukan

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Danas je mala ekipa PD Vukan iskoristila lepo vreme i popela se stazom kojom se retko ide grebenom na Mali Vukan a vratila se klasičnom,da ne duzim evo i fotki.pozdrav
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 0aac406500
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by bluealek »

Eh, kako vam zavidim... Ja sam se lomio da li da skupim ekipu da napravimo neku jednodnevnu šetnju negde, ali sam prelomio da ipak ostanem kod kuće, da mi se ne pogorša prehlada (a možda je i "svinjski" grip, ko zna :-)). A baš bi nam leglo da smo se družili na Vukanu, pa onda posle malo bućnuli u Ždrelo 8)

Jesu li proradili novi bazeni?
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Sale ti kao vegeterijenac možes da dobiješ sojin grip,pasulj grip,što se tiče bazena koliko nam je Vlada rekao (bio sa Jadrankom na kupanju) rade,nas trojica smo zaglavili na pivu u selu,a dan za penjanje po stenama bio je savršen.pozdrav
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by barda »

Rajko, zimi se pije rakija, a leti pivo! :mrgreen:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Sale banja radi čak je na otvaranju vladika Braničevski Ignjatije osveštao banju,Barda mi smo rakiju cugali dok smo se peli kao antibiotik i vakcinu a posle pivce kao revakcinu.pozdrav
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by barda »

Drago mi da je otvorena ta banja, i merkamo da odemo tamo kada zaveje... Da li ima i otvoren deo? Ajde okači neku sliku kako izgleda sada.

A to daješ Saletu recept protiv pandemije? :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Barda nisam slikao sad ali evo nekoliko slika još u toku gradnje , mada je danas sredjenije i ima još sazidanih objekata i ograde od ogromnih kamena.pozz
http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... d00ff2396b
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by barda »

Lepo, lepo!

Ako budemo dolazili zovemo i tebe pa da popijemo piće za onim vodenim šankom! :wink:

Ili da napravimo u januaru jedan izlet do manastira Gornjak i banje Ždrelo? (pokupim Shebeza, Milančeta, Saleta, tebe i eto 8) )
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Što da ne a možemo i da popnemo nešto pa posle da se banjamo u vodi + 42,ne moramo po stenama jer ako je sneg ili vlažno ...ali ima i lagani prilaz kojim smo sišli i kojim se uglavnom penju mali i veliki Vukan a možemo i Ježevac pa posle na pastrmku na ribnjaku u Gornjačkom kanjonu,i naravno banjanje u bazenima samo nemoj 8 i 9 jan. tad sam na Rtnju.pozz
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by Gosha »

Rajko, video sam dva propustena poziva od tebe na mobilnom koji sam zaboravio u hotelu. Na Jahorini smo, tj danas smo isli na izlet do vrela Bosne, sto svakom preporucujem, dar prirode, lepo sredjeno... Vracamo se u subotu.

Tuga je inace na Jahorini, bilo je 70cm snega prosli vikend, a onda ste svi videli sta se desilo... Sada je blago belo, ali ne rade zice, jednostavno nema dovoljno snega, niti ce ga biti u nasoj smeni, samo za sankanje klinaca... Sve se vidi ovde http://www.jahorina.org/files/web-cam.php... Ni topovi, kojih ni nema, ne bi bas mnogo pomogli kada je danima po +4 do +8. Preksinoc napadalo 15cm, a onda juce pljusak par sati, ej pljusak na planini na kraju decembra :(

Ali bar smo na svezem vazduhu :D
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Grebenom na Mali Vukan

Post by rajko55 »

Samo uživaj i gledaj dečicu kako se sankaju :D za promenu kad su oni tebe gledali kako se skijaš :lol: .Lep provod i doček na Jahorini pa se vidimo pozdrav
Post Reply