Poziv na akciju: Tornička Bobija

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Poziv na akciju: Tornička Bobija

Post by ZoranV »

U nedelju 25.07.2010-e idemo na jednodnevni izlet po Valjevskim planinama. Plan je da ujutro rano kolima krenemo iz Beograda i da dođemo do planinarskog doma na Debelom brdu odakle ćemo krenuti na pešačenje. Ići ćemo grebenom do Torničke Bobije (1272 mnv), usput ćemo proći Grebensku stenu, Jokin breg, Jovića vis, Opaljenu stenu, Crni vrh itd... U povratku ćemo istim putem ići do Pratnjače gde ćemo se odvojiti, spustićemo se do rečice Ljuboviđe pa ćemo se popeti na drugu stranu i preko Paleži i Jablanika vratiti do polazišne tačke. Sve ukupno bi trebalo da bude oko 27 km pešačenja i 1000-1100 m uspona. Moguć je svaki dogovor i promena plana shodno situaciji na terenu!
Ko je zainteresovan, ima još par mesta u kolima i može da me kontaktira ili na mail v.zoran@sezampro.rs ili na mobilni telefon 064/822-99-44. Troškove goriva delimo i dobrodošli su svi koji žele da pođu sa nama a imaju sopstveni prevoz!
Pozdrav, Buca
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Re: Poziv na akciju: Tornička Bobija

Post by ZoranV »

Ko želi da krene na izlet, kod mene ima još jedno slobodno mesto. Međutim, ima još dva planinara koji su voljni da pođu svojim kolima ukoliko bi im se još neko pridružio. Ako ima zainteresovanih bilo bi lepo da me kontaktiraju.
Buca
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Re: Poziv na akciju: Tornička Bobija

Post by ZoranV »

Pošto pre dve nedelje ipak nismo otišli na izlet na Torničku Bobiju, ovom prilikom ponavljam poziv. Sad u nedelju 08.08.2010-e bi ujutro rano kolima krenuli iz Beograda i plan je da dođemo do planinarskog doma na Debelom brdu odakle ćemo krenuti na pešačenje. Ići ćemo grebenom do Torničke Bobije (1272 mnv), usput ćemo proći Grebensku stenu, Jokin breg, Jovića vis, Opaljenu stenu, Crni vrh itd... U povratku ćemo istim putem ići do Pratnjače gde ćemo se odvojiti, spustićemo se do rečice Ljuboviđe pa ćemo se popeti na drugu stranu i preko Paleži i Jablanika vratiti do polazišne tačke. Sve ukupno bi trebalo da bude oko 27 km pešačenja i 1000-1100 m uspona. Moguć je svaki dogovor i promena plana shodno situaciji na terenu!
Ko je zainteresovan, može da me kontaktira ili na mail v.zoran@sezampro.rs ili na mobilni telefon 064/822-99-44. Troškove goriva delimo i a ostale troškove svako snosi sam!
Pozdrav, Buca
Post Reply