Beljanica u nedelju 23. novembra

Soba za sve što smatrate da ima veze sa planinarenjem (kao i ako želite svoje izveštaje i najave planinarskih izleta da izdvojite od ostalih)

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Beljanica u nedelju 23. novembra

Post by bluealek »

Sad je svakako kasno da bilo koga zovemo pošto krećemo za jedno sat vremena, ali Buba, Miša i ja smo se spontano dogovorili da sutra (23. 11.) popnemo Beljanicu, pešački, iz Lisina. Dakle, "muška" šetnja od 1000 m uspona u kratkom zimskom danu. Sa nama idu i Dragoljub i Juri. Smestićemo se u pansionu "Vodopad" u Lisinama, pa ako neko slučajno bude hteo da se druži sa nama tokom ostatka vikenda, može da dođe tamo do kraja dana, ili sutra jako, jako rano. Na uspon će se krenuti pre prvih petlova, odnosno oko 7 h.

Kontakt podatke za "Vodopad" imate u "Bazi jeftine spavke", na
http://www.freebiking.org/RAZNO/spavka.html#vodopadB
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Post by rajko55 »

Steta sto si ovako kasno javio, mogao sam da vam se pridruzim i malo da protegnem noge.A i danas je idealan dan za setnju,pa vam mogu samo pozavideti na setnji po lepom predelu a ja cu na traku za trcanje.pozdrav od
Rajka
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

I? Jel bilo?

Ja zamalo ne zapalih do vas u nedelju sa nekom ekipom, nego mnogo smo rano trebali da krenemo - pa odustasmo. A kasn sam i pročitao najavu :(
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Evo kako je bilo:

http://www.freebiking.org/galerije/main ... temId=2250

8)
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Post by Gosha »

Kakvo iznenadjenje, sneg :D A u Beogradu je bio uglavnom suncan vikend. Dve Slave [ustvari ista, samo na dva mesta u dva dana :D] i kasna informacija, potpuno su me izbacili iz realne mogucnosti da vam se pridruzim, mada sam u subotu popodne ipak pokusao da se setim resenja :D A ni lance jos nisam kupio, sto hitno moram uraditi, pa bih, da sam krenuo, bio spreman kao i Jurij :D Lepe fotke kao i uvek, ja bas volim zimske pejzaze.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

Fenomenalne slike, auu kako je bilo dobro :)

Ja sam najviše zbog snega i odustao, mi u Kraljevu se svakodnevno družimo sa njim upravo od subote popodne. Iako sam taj dan stavio zimske gume, suviše vremena bi mi trebalo po takvim putevima da pređem 150 km do Lisina.

Neka, više sreće sledeći put, zadovoljio sam se i odlaskom u podnožje žičare Sokolja na Goču tog dana...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Post Reply