Zakljucavanje bicikla

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Pa to ti je isto pravilo i za kola - kada staviš nove felne prvo umažeš blatom, provazaš kroz bare i tako... ono što izgleda fensi odma ode... a lopov nema vremena previše da gleda koja je oprema na bajsu.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Zato ja džip takoreći i ne perem, nit' ga farbam, tako da ovako sav izgreban od provlačenja kroz žbunje i sa farbom gde se na pola površine od zuba vremena već skinuo lak, neće ni da ga pogledaju :wink:. Šta lopov zna da su diferencijali remontovani, kugle i ležajevi promenjeni, opruge i gibnjevi takođe, da motor ne troši ni kap ulja, jednom rečju, auto "ispod površine" ko nov, uprkos svojoj prastaroj krštenici.

Zato, prijatelji, nemojte previše da glancate i picanite bicikle, gledajte na ogrebotine i blato na njima kao na "rane junačke" 8). Bicikl (kao i auto) kupujete pre svega da biste ga zdušno KORISTILI, akajući ga za sve pare, a ne da biste ga posle za što je moguće bolju kintu prodali. Ja kad nešto od toga kupujem unapred se mirim sa time da ću ga sahraniti umesto preprodati, i da je lova koju sam platio do poslednjeg dinara investicija u lično zadovoljstvo. Kad se tako postavite, onda vas zaista baš briga kako (spolja) izgleda, bitno vam je samo da savršeno radi ono zbog čega ste ga nabavili.

Poderano silikonsko sedište recimo već više godina namerno ne menjam, sve da bi bajk delovao što ružnije. A pod guzom efekat isti kao glanc novo :wink:
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Malo OT -

Ortak je imao dobru nalepnicu na kolima - Čist auto je produkt bolesnog uma :)
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
Easst
Posts: 104
Joined: 04 Jun 2008, 21:13

Post by Easst »

haha da da baš žuta nalepnica.

pa ne znam ja se razmišljam da l da nadjem neki bajs za pedeset evra za prevoz... Razmišljao sam i pre nego što sam kupio ovu novu biciklu da je odnesem negde da se prefarba pošto je kupim, verovatno deluje manje privlačno bez svih tih brzih natpisa i strelica po ramu, al nešto sam odustao od toga, to jest mrzi me
neva
Posts: 4
Joined: 13 May 2007, 01:14

Re: Zakljucavanje bicikla

Post by neva »

klinja mi je odneo bajs. 13 godina ima, ganci (uopste mi nije problem da ga tako nazovem sada).
2o kvm i preskacem novi bajs sada. i nije mi problem. heh..
aj em intelidzent. shud akt lajk det.[/code]
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Zakljucavanje bicikla

Post by IRalic »

Savrsena bicikl-brava ? Pa veoma je blizu! http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... TPFrww6zdA
Ne znam samo sta ce o tome da kaze elektrobistribucija :roll:


Pozdrav
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply